porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Energooszczędne domy w przepisach unijnych. Co warto wiedzieć?

Kto nam każe budować domy energooszczędne? Dlaczego mamy spalać gaz i biomasę, a nie węgiel? Dlaczego mamy inwestować w kolektory słoneczne? Bo taki kierunek rozwoju przyjęła Unia Europejska. Zobacz, jaki postawiła cel. Podpisujemy się pod nim z myślą o ochronie środowiska.

dom energooszczędny dodano: 15.01.2015 12:50

Co zrobić z uschniętą choinką? Czy usychającą choinkę po świętach trzeba wyrzucić?

Co zrobić z choinką po świętach? Uschnięte choinki to częsty widok w okresie poświątecznym. Warto pamiętać, że drzewka mogą być źródłem kompostu, biomasy lub po prostu opału. Usychającą choinkę trzeba wyrzucić lub wykorzystać. Mówimy jak mądrze pozbyć się choinki

Boże Narodzenie dodano: 26.12.2012 14:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

biomasa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biomasa. Wszystko na temat biomasa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.