porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BITWA O DOM II edycja: kiedy druga edycja programu „Bitwa o dom”?

Pierwsza edycja programu „Bitwa o dom” dobiega już końca, wielki finał w niedzielę 30 czerwca. Już można zgłosić się do kolejnej edycji reality show. Mówimy, kto może się zgłosić, do kiedy należy wysyłać zgłoszenie i kiedy będzie można oglądać II edycję programu „Bitwa o dom” w TVN.

bitwa o dom tvn dodano: 24.06.2013 11:18

Bitwa o dom: kiedy finał programu z Kingą Rusin?

Już 30 czerwca o godz 19.55 widzowie TVN będą mogli obejrzeć finał programu „Bitwa o dom”, a także – wysyłając SMS-y – zadecydować, która rodzina wygra reality show. W odcinku finałowym wyjątkowo pojawi się Kinga Rusin. Kiedy można obejrzeć finał? Czy Kinga Rusin dołączy do ekipy na stałe?

Kinga Rusin dodano: 24.06.2013 10:06

BITWA O DOM: co wydarzyło się w 6. odcinku BITWY O DOM?

BITWA O DOM 12.05.2013. W 6. odcinku „Bitwy o dom” uczestnicy zmagali się z urządzaniem łazienek. Wyjątkowo zamiast tygodnia mieli na remont 2 tygodnie i 20 tys. zł. Mówimy, jak wyglądał 6. odcinek „Bitwy o dom” i kto odpadł. Co się wydarzyło w programie z 12 maja?

Małgorzata Rozenek dodano: 13.05.2013 14:47

Bitwa o dom: o co chodzi w programie, jakie są zasady, kiedy jest emisja?

Ostra rywalizacja, prawdziwe emocje, żywe reakcje, współpraca, ale też kłótnie, radość i zadowolenie, ale też łzy i zmęczenie – to wszystko można zobaczyć w kolejnych odcinkach programu „Bitwa o dom”. Ponadto znajdziemy tam wiele cennych wskazówek i porad. Czy warto oglądać „Bitwę o dom”?

bitwa o dom tvn dodano: 24.06.2013 14:20

BITWA O DOM: jaka jest nagroda w programie TVN? Co to za mieszkanie, co to za osiedle?

Finał programu Bitwa o dom już niedługo! Nagrodą w konkursie jest mieszkanie na jednym z osiedli w zacisznej miejscowości pod Warszawą. My już wiemy, jak będzie wyglądać mieszkanie w Villa Campina!

j.w. construction dodano: 25.06.2013 12:27

TVN nowe programy JESIEŃ 2013: Bitwa o dom

Jesienna ramówka TVN. Po miesiącach oczekiwań TVN oficjalnie poinformowało o planowanej kolejnej edycji programu Bitwa o dom. Do wygrania jest nowe mieszkanie, którego wnętrze podczas programu sami musicie zaprojektować. Mówimy o drugiej edycji programu Bitwa o dom.

jesienna ramówka TVN dodano: 08.08.2013 06:51

„Bitwa o dom”: Kiedy druga edycja? Kiedy casting do programu? Jak się zgłosić?

Dobra wiadomość dla fanów programu „Bitwa o dom”. Stacja TVN zapowiada drugą edycję popularnego programu! „Bitwa o dom” na stałe trafi do wieczornej ramówki TVN. Dowiedz się kiedy zobaczymy nowe odcinki i jak zgłaszać się do „Bitwy o Dom”!

bitwa o dom casting dodano: 08.07.2013 09:15

Casting do nowego programu TVN "Bitwa o Dom" ! W jury zasiądzie Małgorzata Rozenek!

"Bitwa o dom" to nowy program, w którym główną stawką jest mieszkanie urządzone według własnego pomysłu. W jury zasiądzie Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek. Casting trwa do 20 lutego!

Małgorzata Rozenek dodano: 14.02.2013 13:31 | odpowiedz (2)

Kim jest Tomasz Pągowski, juror programu TVN "Bitwa o dom"?

Tomasz Pągowski został jurorem nowego programu TVN "Bitwa o dom". Czy wiesz, kim jest Tomasz Pagowski? Mówimy, co osiągnął muzyk i konstruktor. Sprawdź, czy Pągowski posiada kompetencje, by oceniać uczestników "Bitwy o dom" i co łączy go z Małgorzatą Rozenek.

bitwa o dom jury dodano: 26.03.2013 15:18

Kim są jurorzy programu BITWA O DOM: Tomasz Pągowski, Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek?

Czy wiesz, kim są jurorzy "Bitwy o dom"? Sprawdź, kto oceni uczestników show! Mówimy, kim jest jury "Bitwy o dom": Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Małgorzata Rozenek.

bitwa dom program dodano: 24.06.2013 09:59
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

Bitwa o dom szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bitwa o dom. Wszystko na temat Bitwa o dom na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.