porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

URZĄDZANIE POKOJU dla dziecka. Jak urządzić pokój dla chłopca?

Urządzenie pokoju dla chłopca jest rzeczą trudną. Nie owijajmy w bawełnę. Pokój chłopca musi być bezpieczny, praktyczny, pojemny. Przydałoby się aby był także ładny, inspirujący, rozwijający wrażliwość dziecka.

bezpieczeństwo dodano: 26.03.2012 14:42

Jak uchronić się przed bakteriami w pracy i w drodze do pracy?

Chorobotwórcze bakterie czają się wszędzie. Spotkasz je również w środkach komunikacji miejskiej, a także w miejscu pracy. Nigdzie nie jest bezpiecznie! Przyciski i poręcze w autobusie, telefony, klawiatury w pracy  - tu kryje się wróg. Ale można się przed nim skutecznie chronić.

bakterie dodano: 31.01.2012 06:43 | odpowiedz (8)

Jak połączyć pracę i wypoczynek w sypialni?

Biurko i łóżko w jednym pokoju? Tutaj ani się nie wyśpisz, ani nie popracujesz. To złe zestawienie jest nieraz smutną koniecznością podyktowaną brakiem miejsca w mieszkaniu. Niewielkie przemeblowanie może zneutralizować skutki niefortunnego połączenia i przywrócić ci dobry sen oraz chęć do pracy.

łóżko dodano: 27.02.2012 06:37 | odpowiedz (1)

Gadżety porządkujące bałagan na biurku [WIDEO]

Czy ty też masz bałagan na biurku? Utrzymanie porządku ułatwią ci przydatne gadżety. Zobacz, co poleca Pani Gadżet – Anna Nowak-Ibisz.

porządek dodano: 13.02.2015 12:24

Jak uniknąć bałaganu z kablami na biurku?

Plątanina kabli przy biurku to problem znany każdemu. Kable do komputera, głośników, ładowarek i lamp biurkowych żyją własnym życiem. Nie dość, że wyglądają nieestetycznie, to jeszcze rozplątywanie ich i ustalanie, do którego urządzenia pasują zabiera dużo czasu. Ten problem można jednak rozwiązać.

kabel dodano: 20.11.2012 10:05

Kącik do pracy w domu - jak go urządzić? [SPRAWDZONE RADY]

Coraz więcej z nas pracuje w domu – w pełnym wymiarze lub biorąc część pracy z biura. W tym ostatnim zwykle mamy zapewnione odpowiednie warunki pracy (wymagane jest to ze względu na BHP). A co w domu? Laptop na kolanach i kanapa? Co zrobić, by praca w domu była równie komfortowa?

domowe biuro dodano: 14.09.2014 16:35

Jak prawidłowo ustawić biurko dla ucznia? [SPRAWDZONE RADY]

Jak prawidłowo ustawić biurko dla ucznia? Trzymaj się prostych zasad, a nie popełnisz błędu! Przestrzeń, ład i porządek są kluczem dla szybkiej i efektywnej nauki przy biurku. O czym jednak jeszcze należy pamiętać przy prawidłowym ustawieniu biurka?

biurko dla ucznia dodano: 14.09.2014 11:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

biurko szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biurko. Wszystko na temat biurko na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.