porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Praca marzeń: własne biuro podróży [PRACA i PODRÓŻE]

Wielu z nas pewnego dnia postanawia zmienić pracę na ciekawszą albo więcej podróżować. Podpowiadamy, jak połączyć przyjemne z pożytecznym, zakładając własne biuro podróży.

praca marzeń dodano: 11.12.2014 17:13

Jakie zapisy w umowie z biurem podróży są niedozwolone?

Podpisałeś umowę z biurem podróży, która wyklucza składanie reklamacji? Zastanawiasz się, czy możesz reklamować wyjazd last minute? Zobacz, co może operator wycieczki.

umowa z biurem podróży dodano: 16.09.2014 13:49

Jak walczyć o odszkodowanie od biura podróży?

Karaluchy i brak klimatyzacji w hotelu, odwołane wycieczki, fatalny nocleg za duże pieniądze? Sprawdź, jak walczyć o odszkodowanie od biura podróży po nieudanych wakacjach!

odszkodowanie dodano: 15.09.2014 08:55

Modne wakacje: gdzie w tym roku wybrać się na wakacje z dziećmi?

Choć trendy wakacyjnych wyjazdów zmieniają się z roku na rok, istnieją kierunki, które nigdy nie wychodzą z mody. W szczególności jeśli chodzi o wakacje z dziećmi. Zobacz, jakie lokalizacje warto rozważyć planując wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny.

urlop z dziećmi dodano: 03.06.2014 08:26

Na co może liczyć ubezpieczony Polak w Egipcie?

Pomimo zaostrzającej się sytuacji w Egipcie, Polacy nie rezygnują z wykupionych wczasów. Czy w kurortach naprawdę jest bezpiecznie? Czy rekomendacja MSZ odnośnie rezygnacji z urlopu w Egipcie jest przesadna? Mówimy, na co może liczyć ubezpieczony Polak w Egipcie.

Egipt dodano: 25.08.2013 13:30

Zadośćuczynienie z biura podróży: jak je uzyskać? Procedura. Jakie warunki trzeba spełnić?

Masz prawo do zadośćuczynienia od organizatora wyjazdu niezależnie od odszkodowania za straty majątkowe. Jak uzyskać zadośćuczynienie z biura podróży? Jakie kroki trzeba wykonać? Jak wygląda procedura uzyskiwania zadośćuczynienia z biura podróży?

odszkodowanie biuro podróży dodano: 04.06.2013 15:38

Wakacje 2013. Jakie są najtańsze, a jakie najdroższe kierunki wakacyjne?

Choć za oknem zima, niektórzy już planują letnie wakacje. Niestety, zdaniem ekspertów wiele popularnych kierunków wakacyjnych w przyszłym roku podrożeje. Gdzie będzie drożej, a gdzie tanio? Mówimy, jakie są najtańsze i najdroższe kierunki wakacyjne w 2013 roku według portalu turystyka.wp.pl

strefa euro dodano: 27.12.2012 17:49 | odpowiedz (3)

Za nieudany wyjazd należy się zadośćuczynienie

Masz prawo do zadośćuczynienia od biura podróży za nieudany wyjazd. Podppowiadamy, w jakich okolicznościach można domagać się zadośćuczynienia od biura podróży.

niewykonanie umowy dodano: 15.04.2013 14:47

Co robić, gdy biuro podróży podwyzsza cenę? W jakich sytuacjach biuro może podwyższyć cenę wycieczki?

Biuro turystyczne może żądać zmiany ceny podróży tylko w wyjątkowych sytuacjach. Zobacz, jakie są sytuacje, gdy biuro podróży może podwyższyć cenę, a w jakich nie ma prawa tego zrobić.

cena dodano: 04.06.2013 16:23

Jakiego odszkodowania możesz żądać od biura podróży?

Jeśli przez nierzetelnego touroperatora mieliśmy zepsuty wakacyjny wyjazd, możemy złozyć reklamację. Biuro podróży nie może odmówić jej przyjęcia. Zobacz, jak żądać odszkodowania od biura podróży.

biuro podróży odszkodowanie dodano: 05.06.2013 06:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka
Kim jest Marta Giermasińska? Szokujący awans narzeczonej polityka

Miesiąc temu 24-letnia Marta Giermasińska rozpoczęła pracę w elektrociepłowni w ...

biuro podróży szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biuro podróży. Wszystko na temat biuro podróży na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.