porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Biust – talia – biodra - wzrost – zobacz wymiary polskich gwiazd. Ile mają wzrostu? A ile w biuście, talii i biodrach?

Niemal każda kobieta marzy o figurze modelki. Okazuje się jednak, że nie ma standardowych wymiarów. A popularne przed laty wymiary 90-60-90 (biust – talia - biodra) odeszły do lamusa. Dzisiaj rzadko która kobieta ma 60 cm w pasie i 90 cm w biodrach i biuście. Jakie wymiary są aktualnie na topie? Dowiedz się, ile w biuście, talii i biodrach mają polskie gwiazdy, a także ile mają wzrostu. Sprawdź, do kogo masz podobną figurę.

aktorka dodano: 21.02.2012 17:20 | odpowiedz (2)

Kawa - czy picie kawy zmniejsza piersi?

Ciężkie jest życie kobiet. Na każdym kroku muszą dokonywać wyborów. Według szwedzkich naukowców powinny zastanowić się nawet, gdy siegają po filiżankę kawy! Stają wtedy bowiem przed dylematem: napawać się smakiem aromatycznej małej czarnej, czy raczej chronić swój biust przed skurczeniem. Sprawdź, jak kawa wpływa na biust.

biustonosz dodano: 14.07.2016 16:08

Kobieta, która ma trzy piersi - o co chodzi?

Amerykańska masażystka zdecydowała się przyszyć sobie trzecią pierś. Jasmine Tridevil narzekała na zbyt duże zainteresowanie mężczyzn, dlatego postanowiła na zawsze przestać być dla nich atrakcyjna.

operacja piersi dodano: 23.09.2014 15:37

Czy rozmiar biustu ma wpływ na życie erotyczne? Czy wielkość ma wpływ na jakość i ilość?

Tak. Wielkość piersi ma ogromy wpływ na życie erotyczne kobiet. W końcu to ich rozmiar decyduje o kobiecości, kobiecość o atrakcyjności erotycznej, ona zaś o występowaniu lub niewystępowaniu życia erotycznego i w przypadku występowania o tym, czy jest udane, czy nie. Jak się nie dać omamić takim uproszczonym sądom? Jak się dać zwieść popularnym a nie zawsze mądrym przekonaniom? Jak  rozmiar biustu wpływa na życie erotyczne?

cycki dodano: 21.12.2012 16:48

Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust?

Joanna Krupa, polska modelka, która zrobiła karierę za oceanem, ma do siebie spory dystans. Gwiazda mówiąca w specyficzny sposób po Polsku, nazywana przez rodaków żartobliwie Dżołaną, nie ukrywa ingerencji lekarzy w swoją urodę.

ciało dodano: 27.09.2011 21:20

Domowe sposoby na piękne piersi

Każda kobieta chciałaby kusić mężczyzn pięknym biustem. Jak zadbać o piękne piersi? Czy istnieją sposoby, które gwarantują, że na ulicy obejrzy się za tobą każdy mężczyzna?

kobieta dodano: 05.09.2011 15:31

Czy naprawdę faceci wolą duże piersi?

Wśród powszechnej opinii mężczyźni wolą duże piersi. Sami naukowcy spierają się co do prawdziwości tej tezy. Jedni uważają, że wolimy obfity biust, bo przypomina nam dzieciństwo lub jest wyznacznikiem kobiecości. Są również teorie, że współcześnych mężczyzn duży biust u kobiety po prostu przytłacza.

badania dodano: 02.09.2011 13:37 | odpowiedz (2)

Dieta dobra dla zdrowia piersi: jaka jest?

Co jeść, by mieć zdrowe piersi? Błędy w odżywianiu bywają przyczyną chorób nowotworowych. W przypadku raka piersi wiemy, że sprzyja mu otyłość, a ta najczęściej jest spowodowana jedzeniem nadmiernej ilości tłuszczu zwierzęcego, nadużywania cukru i węglowodanów.

dieta dla zdrowych piersi dodano: 14.03.2015 13:46

Lifting biustu - na czym polega i jakie daje efekty?

Lifting - znany zabieg w chirurgii plastycznej, kojarzony był do tej pory raczej z modelowaniem twarzy czy pośladków. Teraz przyszła kolej na biust. Lifting biustu staje się coraz popularniejszym zabiegiem w chirurgii plastycznej. Na czym polega?

chirurgia plastyczna dodano: 13.02.2015 11:32

Czy powiększenie biustu jest niebezpieczne dla zdrowia?

Wiele pań decyduje się na operację powiększenia piersi, nie wiedząc, na jakie ryzyko powikłań się narażają. A przecież fundują sobie obce ciało - implanty są właśnie takim tworem. Rozwiązaniem jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, ale tu też jest pewne zagrożenie.

duży biust dodano: 17.11.2014 10:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Olga Wasilewska, autorka artykułu o Kamilu Durczoku

Olga Wasilewska to dziennikarka która wstrząsnęła środowiskiem madialnym za sprawą ...

biust szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biust. Wszystko na temat biust na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.