porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KTO i PO CO powołał Narodowe Centrum Sportu? Jakie zadania NCS?

Jego nazwa pojawia się niemal zawsze, gdy mowa o budowanym w stolicy Stadionie Narodowym. Niewiele osób wie jednak co to takiego. Czym zatem jest Narodowe Centrum Sportu? Po co zostało powołane?

07 zgłoś się dodano: 17.04.2012 17:45

Dlaczego w święta lecą w TV powtórki?

Kilka świątecznych dni to oprócz prezentów, rodzinnych spotkań i smakołyków na stole, dla wielu także okazja do odpoczynku przed telewizorem. Gdy już usiądziemy wygodnie w fotelu i włączymy odbiornik, nie spodziewajmy się nowości. Święta w telewizyjnej ramówce to najczęściej powtórki. Dlaczego?

Boże Narodzenie dodano: 22.12.2011 10:33

Rafał Sonik — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Pierwszy Polak, który stanął na podium legendarnego Rajdu Dakar, milioner z pasją, właściciel dwóch centrów handlowych, człowiek o dobrym sercu. Wyrazy będące w sanie opisać bogaty życiorys ii charakter Rafała Sonika można mnożyć. Życie tego polskiego biznesmena i sportowca z pewnością nadaje się na filmowy scenariusz. Jakie są najważniejsze fakty z jego życia?

Rafał Sonik dodano: 05.01.2015 09:12 | odpowiedz (1)

Mateusz Kusznierewicz stworzył nowy technologiczny gadżet! Kiedy jego premiera?

Mateusz Kusznierewicz to mistrz olimpijski, mistrz świata, wielokrotny mistrz Europy, medalista igrzysk olimpijskich. Polski żeglarz w sporcie uzyskał już wszystko, teraz wyzwań szuka w biznesie. Sportowiec wprowadza na rynek produkt swojego własnego pomysłu. Czy nowy gadżet okaże sukcesem? Kiedy jego premiera?

gadżet dodano: 19.10.2014 21:45

Kim jest Olga Fibak, żona słynnego tenisisty, dziś bizneswoman, która rozwodzi się z mężem?

Olga Fibak to druga żona słynnego polskiego tenisisty Wojciecha Fibaka. Wkrótce ich małżeństwo może się zakończyć. Para musi podzielić się opieką na córką i ogromnym majątkiem. Jak podzielą domy i obrazy?

majątek dodano: 25.04.2013 12:18

Co to jest STARTUP? Jak zarobić w internecie?

Milionerzy przed 30-tką doskonale wiedzą, jak zrobić biznes w dzisiejszym świecie. Założyciele takich serwisów jak Google, Facebook czy YouTube tylko dają ideę, a reszta leży w rękach internautów i rzeszy specjalistów. Coraz częściej takie biznesy rozwijają się też w Polsce.

e-commerce dodano: 04.05.2012 06:59 | odpowiedz (2)

Jak i kiedy powstał FACEBOOK? Ile jest wart portal?

Ten społecznościowy serwis określić można fenomenem ostatnich lat. Wiele osób nie wyobraża sobie już innego sposobu porozumiewania się ze znajomymi w wirtualnym świecie. A wszystko to dzięki dobremu pomysłowi pewnego studenta. Zobacz, jak i kiedy powstał Facebook i ile jest dziś wart.

FACEBOOK dodano: 07.02.2012 09:16

ZŁOTY DROŻEJE. Czy złoty nadal będzie się umacniał?

Polska waluta systematycznie się umacnia. Sprzyjają temu czynniki zewnętrzne, jak uspokojenie w strefie euro oraz wewnętrzne, na przykład dobre oceny polskiej gospodarki. Co jeszcze jest powodem drożejącego złotego? Czy to trend chwilowy?

dolar dodano: 02.03.2012 08:17

Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności?

Nie trzeba mieć wielkiej sumy na start własnego biznesu. Finansowego wsparcia warto poszukać w urzędach pracy i instytucjach dzielących unijne pieniądze w konkretnym regionie. Podpowiadamy, jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności.

dotacja na start dodano: 27.12.2011 09:31

Joanna Przetakiewicz - kim jest?

Piękna, ambitna i od pięciu lat, niezmiennie, w kręgu zainteresowania fotoreporterów. Między innymi za sprawą związku z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem. Dowiedz się, kim jest Joanna Przetakiewicz, dla której biznesmen porzucił swoją żonę Grażynę Kulczyk.

biznesmen dodano: 07.02.2012 07:46 | odpowiedz (9)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO
Bohdan Tomaszewski nie żyje - kim był legendarny komentator sportowy? VIDEO

Bohdan Tomaszewski - legenda i symbol polskiego dziennikarstwa sportowego. Wzór dla ...

biznes szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. biznes. Wszystko na temat biznes na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.