porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki blat kuchenny wybrać do nowoczesnej kuchni?

Wybór blatów kuchennych jest bardzo duży. Mogą być one wykonane z rożnych materiałów, począwszy od drewna na stali kończąc. Różnią się strukturą, grubością, kolorami oraz właściwościami użytkowymi. Podpowiadamy, jaki blat kuchenny sprawdzi się w nowoczesnej kuchni.

blat kamienny dodano: 09.10.2012 13:38

Z jakiego materiału zrobić blat w kuchni? Jaki blat kuchenny wybrać?

Blat kuchenny musi być odporny na wysoką temperaturę, ścieranie i zaplamienie substancjami używanymi w gospodarstwie domowym. Powinien też być estetyczny i dobrany do pozostałych elementów wystroju wnętrza kuchni.

blat drewniany dodano: 16.03.2013 10:55

Jak czyścić blat kuchenny: laminowany, drewniany, z konglomeratu

Blat laminowany, drewniany, z konglomeratu... Jak dbać o każdy z nich? Podpowiadamy, czym czyścić i jak pielęgnować kuchenny blat, by służył ci jak najdłużej.

blat kuchenny dodano: 14.06.2016 10:44

Jaki BLAT KUCHENNY wybrać? Z konglomeratu czy z kamienia?

Zarówno blaty kamienne, jak i te z konglomeratu są bardzo trwałe. Kamień należy do materiałów kojarzących się z luksusowym wykończeniem wnętrza. Konglomerat imituje kamień i jest od niego nieco lżejszy. Podpowiadamy, na jaki blat kuchenny się zdecydować?

blat kamienny dodano: 07.11.2012 15:43 | odpowiedz (2)

Blat z konglomeratu – co trzeba o nim wiedzieć? WADY i ZALETY

Blaty z konglomeratu kwarcowego cieszą się ostatnio dużą popularnością w naszych kuchniach. Elegancki wygląd, higieniczność, łatwość montażu i bezspoinowe łączenia to tylko niektóre z zalet tego blatu. Co jeszcze warto wiedzieć o blacie z konglomeratu?

blat konglomerat dodano: 05.06.2014 08:29 | odpowiedz (1)

Jaki BLAT DO KUCHNI? Laminat, drewno, kamień, konglomerat – OPINIE, WADY, ZALETY

Najpopularniejsze są blaty z laminatu, czyli z laminowanej płyty wiórowej, drewniane, z ceramiki, kamienne oraz z konglomeratu. Zdarzają się też blaty stalowe, szklane lub nawet betonowe. Poznaj opinie o różnych typach blatu, ich wady i zalety.

blat drewniany dodano: 05.06.2014 14:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?
Kim jest Andrzej Duda, prezydent RP?

Andrzej Duda do niedawna polityk nieznany szerszemu gronu wyborców - zdobył ...

blat do kuchni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. blat do kuchni. Wszystko na temat blat do kuchni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.