porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZMIANY W RECEPTACH LEKARSKICH. Jakie są najważniejsze zmiany w sprawie recept lekarskich?

Nowe rozporządzenie w sprawie recept nie jest tak rygorystyczne jak poprzednie. Dzięki temu pacjenci będą łatwiej mogli wykupić ze zniżką potrzebny im lek. Np. aptekarz nie powinien już odesłać pacjenta z krzywo wbitą pieczątką lekarza, albo nieczytelnego adresu drukarni. Zmiany weszły w życie 10 marca 2012 roku.

aptekarz dodano: 28.03.2012 22:38

Jakie są błędy, których nie popełniamy?

Autor książki "Błędy, których nie popełniamy" rozgrzesza kobiety, które winią siebie za popełnione w życiu głupoty. Adam Bartniczak, emerytowany pedagog, ukazuje nam w powieści, że często złe decyzje wynikają z błędów, które popełniono wobec dziewczyny w rodzinnym domu, a ona tylko płaci brakiem wiedzy.

Adam Bartniczak dodano: 20.09.2012 12:30

Jakie błędy w CV popełniamy najczęściej?

W szkole nauczyliśmy się mnóstwa rzeczy, ale nikt nie zatroszczył się jakoś, by pokazać nam jak pisać CV. Tymczasem nasza ta zawodowa wizytówka może być przepustką jak i przeszkodą w poszukiwaniu pracy. Nawet najlepszy kandydat będzie skreślony na starcie jeśli w swoim popełnia podstawowe błędy.

błędy w CV dodano: 29.12.2011 19:27

Jak malować ścianę, żeby zapobiec łuszczeniu się farby?

Po malowaniu ścian zauważyłeś łuszczącą się farbę? Sprawdź, co powinieneś zrobić, żeby farba nie odspajała się od podłoża.

farba dodano: 21.11.2011 12:42

Uroda na wiosnę - walcz z cellulitem! Co robimy źle?

By latem z dumą pokazać swoje ciało na plaży już dzisiaj zacznijmy walkę z cellulitem. Najlepiej od porzucenia starych, złych nawyków! Uroda na wiosnę - jak ją trwale poprawić?

cellulit dodano: 03.03.2013 17:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?
Jaś Kapela - kim jest młody publicysta?

Jaś Kapela - młody lewicujący publicysta stał się znany za sprawą ...

błędy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. błędy. Wszystko na temat błędy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.