porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Siostry Olsen - dlaczego wywołały skandal?

O bliźniaczkach Olsen wciąż mówi się, że są aktorkami, ale siostrzyczki ostatnio mają pełne ręce roboty - i to nie na planie filmowym. Czym, poza aktorstwem, zajmują się siostry Olsen?

firma producencka Dualstar dodano: 11.06.2012 12:08

Jak uniknąć błędów, karmiąc piersią bliźnięta?

Jeśli zdecydowałaś się na karmienie bliźniaków piersią, bądź konsekwentna i nie popełniaj błędów, które mogą twój wysiłek zniweczyć. Karm wyłącznie swoim mlekiem przez pierwsze 6 miesięcy, nie trzeba dopajać ich herbatką czy glukozą, a tym bardziej dokarmiać mieszanką.

bliźnięta dodano: 09.03.2012 06:44

Ciąża mnoga:dlaczego czasem rodzą się BLIŹNIĘTA?

Kobieta jest skonstruowana w taki sposób, by jednorazowo rodzić jedno dziecko. Konstrukcja konstrukcją, a przecież jest jeszcze ta wróżąca na dwoje, troje i pięcioro „babka” czyli niezwykłe przygody komórek jajowych i plemników prowadzące do wyjątków od reguły.

bliźnieta dwujajowe dodano: 01.03.2012 07:30

Jak zajść w ciążę bliźniaczą?

Chciałabyś urodzić bliźniaki, ale ani w twojej, ani męża rodzinie nie było bliźniaków? Cóż, szczęściu można troszeczkę dopomóc... Mówimy, co robić, żeby zajść w ciążę mnogą - sposoby na bliźnięta.

ciąża bliźniacza dodano: 23.08.2013 15:09

Jak dbać o siebie będąc w CIĄŻY MNOGIEJ?

Jeśli spodziewasz się więcej niż jednego dziecka, twoja ciąża może być trudniejsza, niż gdybyś była w ciąży pojedyńczej. Wieloraczki zajmują sporo miejsca w brzuchu, uciskają narządy, więcej ważą, dlatego musisz dbać o siebie i być stale stale pod opieką doświadczonego ginekologa.

bliźniacza dodano: 16.04.2012 10:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Żakowski - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Jacek Żakowski to szanowany polski publicysta. Obecnie związany jest z ...

bliźniaki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bliźniaki. Wszystko na temat bliźniaki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.