porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Osoby spod którego znaku zodiaku najłatwiej poderwać?

Włosi opracowali metodę na skuteczny podryw w pięć minut. Wystarczy tylko dowiedzieć się pod jaką gwiazdą urodziła się nasza wybranka, przeczytać kilka horoskopów i odpowiednio ją zbajerować. Metoda jest ponoć bardzo skuteczna, bo Włoszki, choć pobożne, to wierzą w horoskopy i przepowiednie gwiazd. Więc jeśli trafisz na kobietę spod znaku Bliźniąt, to musisz się przedstawić jako zodiakalny Wodnik, ponoć takie połączenie gwarantuje pełnię szczęścia dla obu zainteresowanych stron. Inna sprawa, że ta włoska metoda nie zawsze sprawdza się w polskich warunkach.

gwiazdy dodano: 07.12.2013 20:22

Dlaczego IN VITRO budzi tak wiele emocji? IN VITRO - prawdy i mity

In vitro budzi w Polsce takie emocje, jak chyba w żadnym innym kraju. Przeciwnicy tej metody wytaczają przeciw niej najcięższe działa, mówiąc o zabijaniu zarodków, produkowaniu chorych dzieci itp. Ile w tym prawdy?

ciąża dodano: 01.03.2012 07:51

Jak uniknąć błędów, karmiąc piersią bliźnięta?

Jeśli zdecydowałaś się na karmienie bliźniaków piersią, bądź konsekwentna i nie popełniaj błędów, które mogą twój wysiłek zniweczyć. Karm wyłącznie swoim mlekiem przez pierwsze 6 miesięcy, nie trzeba dopajać ich herbatką czy glukozą, a tym bardziej dokarmiać mieszanką.

bliźniaki dodano: 09.03.2012 06:44

Horoskop miłosny na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Rozstania i powroty, miłość i niezrozumienie. Kłótnie czy szczęście? Zobacz, co gwiazdy przewidziały dla Ciebie w sierpniu. Przeczytaj miłosny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na koncówkę wakacji!

baran dodano: 14.02.2014 17:06

Horoskop miłosny na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Gorący lipiec wielu z Was rozgrzeje, część niestety czeka trochę chłodu. Mówi się, że miłość jest jak masło - odrobina chłodu utrzymuje ją w świeżości. Jak będzie z Wami?

baran dodano: 28.02.2014 14:57

Horoskop miłosny na czerwiec dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

W czerwcu Barany muszą być wytrwałe, Ryby zdecydowane a Panny szczęśliwe. Co Ciebie czeka w tym miesiącu?

baran dodano: 28.02.2014 13:54

Horoskop miłosny na maj dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki będzie?

Chcesz wiedzieć, co czeka Twój znak zodiaku w maju - szczególnie w miłości? Długi weekend majowy niesie ze sobą dużo możliwości i zagrożeń. Co czeka Twój związek? Czy samotni odnajdą miłość?

baran dodano: 16.02.2014 10:53 | odpowiedz (1)

Horoskop miłosny na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Wiosenna atmosfera budzi wiele emocji. Jedni powinni zaufać swoim uczuciom, inni niech uważają. Barany będą raczej szczęśliwe, Wodniki muszą podkręcić temperaturę swoich związków.

baran dodano: 15.02.2014 12:28

Horoskop miłosny na marzec 2014 dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Horoskop miłosny na marzec 2014 mówi, że w tym miesiącu Wodniki mogą być niestabilne emocjonalnie. Raki muszą mieć więcej odwagi, a Panny cieszyć się życiem. A co czeka twój znak zodiaku w marcu?

baran dodano: 10.02.2014 15:20 | odpowiedz (1)

Horoskop miłosny na luty dla wszystkich znaków zodiaku - jaki jest?

Luty dla każdego będzie oznaczał co innego. Wagi powinny poszaleć, Lew lepiej niech będzie ostrożny, Bliźnięta za dużo pracują, zaś Skorpiony powinny pomyśleć o ślubie!

baran dodano: 04.02.2014 08:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

bliźnięta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bliźnięta. Wszystko na temat bliźnięta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.