porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bliźniaki syjamskie w Warszawie. Jak je rozdzielono?

W Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego urodziły się bliźnięta syjamskie. Mówimy, jak rozdzielono od siebie dwóch chłopców.

bliźniaki syjamskie rozdzielenie dodano: 31.01.2014 11:29

Bliźnięta syjamskie - co to takiego?

Bliźnięta syjamskie od zawsze budzą w świecie medycyny sensację, ponieważ większość z nich przychodzi na świat martwymi. Dowiedz się, czym są bliźnięta syjamskie i jak wyglądają. Mówimy, czym spowodowane są narodziny bliźniąt nierozdzielonych.

bliźnięta nierozdzielone dodano: 30.01.2014 19:53

Rozdzielanie bliźniąt syjamskich - czy to zawsze możliwe?

Operacja rozdzielenia bliźniąt syjamskich to bardzo ryzykowny zabieg medyczny. Kiedy można rodzielić bliźnięta syjamskie i czy zawsze jest to wykonalne? Dowiedz się, od czego zależy ich szansa na samodzielne życie.

bliźnięta syjamskie co to dodano: 31.01.2014 13:15

Bliźnięta syjamskie - najbardziej niezwykłe przypadki

Poznaj najbardziej niezwykłe przypadki bliźniąt syjamskich. Czy wiesz, że ta sytuacja zdarza się 1 na 50 tysięcy urodzeń?Niedawno bliźnięta syjamskie przyszły na świat w Warszawie! Zobacz 9 najciekawszych historii bliźniąt syjamskich z całego świata.

bliźnięta syjamskie co to dodano: 31.01.2014 13:15

Ciąża mnoga:dlaczego czasem rodzą się BLIŹNIĘTA?

Kobieta jest skonstruowana w taki sposób, by jednorazowo rodzić jedno dziecko. Konstrukcja konstrukcją, a przecież jest jeszcze ta wróżąca na dwoje, troje i pięcioro „babka” czyli niezwykłe przygody komórek jajowych i plemników prowadzące do wyjątków od reguły.

bliźniaki dodano: 01.03.2012 07:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

bliźnięta syjamskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bliźnięta syjamskie. Wszystko na temat bliźnięta syjamskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.