porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak murować ściany działowe?

Ściany działowe można trwale i solidnie powiązać ze ścianami nośnymi, nawet gdy te zostały już wzniesione. Zobacz, z jakiego materiału wykonać ściany działowe? Jak łączyć ściany działowe? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule.

bloczki z betonu komórkowego dodano: 29.12.2011 08:49

Ściany z BETONU KOMÓRKOWEGO. Jakie są ograniczenia przy budowaniu z bloczków z betonu komórkowego?

Zastosowanie określonego typu bloczków z betonu komórkowego nie powinno być dziełem przypadku. Ściany w budynku mają bowiem różne przeznaczenie - inne wymagania stawia się ścianom zewnętrznym chroniącym przed czynnikami atmosferycznymi, a inne wewnętrznym rozdzielającym głośne pomieszczenia. Jakich bloczków użyć do budowy konkretnego rodzaju ścian?

beton komórkowy dodano: 04.12.2012 12:56

Ściana jednowarstwowa - czy spełnia wymagania nowych warunków technicznych?

Podczas budowy domu jedną z ważniejszych decyzji jest wybór materiału na ściany zewnętrzne. Jedną z możliwości jest beton komórkowy reklamowany jako nadający się do wykonywania tanich ścian jednowarstwowych.

beton komórkowy dodano: 18.02.2015 07:20

Z czego można zbudować fundamenty?

Do budowy ścian fundamentowych powinno się stosować materiały o dużej wytrzymałości na ściskanie, mrozoodporne i możliwie najmniej nasiąkliwe.

beton dodano: 06.10.2014 10:51

Co wpływa na koszt fundamentów?

Zastanawiasz się, ile będą kosztowały fundamenty pod twój dom? Zobacz, co ma decydujący wpływ na ich cenę.

bloczki fundamentowe dodano: 06.10.2014 10:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

bloczki betonowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bloczki betonowe. Wszystko na temat bloczki betonowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.