porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy warto budować z silikatów? SPRAWDZONE RADY

Czy warto budować z silikatow? Tak. Mury z silikatów mogą być bardzo trwałe – jeżeli producent zadeklaruje, że są one odporne na zamrażanie i rozmrażanie. Silikaty mogą pozostać nieotynkowane i być narażone na czynniki biologiczne oraz chemiczne wywołujące korozję nawet przez dziesięciolecia i dalej dobrze będą spełniać swoje zadanie.

bloczki silikatowe rady dodano: 08.08.2013 15:13

Jakie SPOINY w ścianach z SILIKATÓW? Jaką zaprawę do ścian z bloczków silikatowych wybrać?

Silikaty, czyli bloczki wapienno-piaskowe można łączyć zwykłą zaprawą na grube spoiny albo kleić zaprawą cienkowarstwową. Od wyboru metody zależy ciężar ściany oraz jej izolacyjność akustyczna i akumulacyjność cieplna.

bloczki wapienno-piaskowe dodano: 03.12.2012 14:04

Czy warto budować dom z silikatów? Wady i zalety silikatów

Bloczki i cegły silikatowe powstają z mieszniny piasku, wapna i wody. Do ich wyprodukowania nie jet potrzebna duża ilość energii. Teperatura w jakiej są powstają jest niższa niż ta potrzebna do wytworzenia większości konkurencyjnych materiałów murowych.

silikaty dodano: 10.04.2015 15:17

Z CZEGO I JAK BUDOWAĆ? CZ. 2. Materiały na ściany dwuwarstwowe i trójwarstwowe

Ściany jednowarstwowe nie wymagają ocieplenia, ale już w pozostałych – ścianach dwuwarstwowych lub ścianach trójwarstwowych niezbędna jest termoizolacja. Zobacz, z czego i jak wznosić ściany dwu- i trójwarstwowe. Co wybrać: beton komórkowy, ceramikę zwykłą lub poryzowaną, keramzytobeton czy silikaty?

beton komórkowy dodano: 06.03.2012 11:13 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

bloczki silikatowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bloczki silikatowe. Wszystko na temat bloczki silikatowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.