porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak murować ŚCIANY Z BETONU KOMÓRKOWEGO? Na cienkie czy grube spoiny?

Beton komórkowy to wdzięczny materiał dla początkujących fachowców – samodzielna praca z bloczkami nie jest skomplikowana i daje sporą satysfakcję. Warunkiem powodzenia są staranność, przestrzeganie określonych technik murowania i używanie odpowiednich narzędzi. Podpowiadamy, jak murować ściany z betonu komórkowego. Jakie spoiny zastosować?

beton komórkowy dodano: 03.12.2012 12:05

Bloczki z betonu komórkowego. Co o nich wiemy i dlaczego warto budować z nich domy?

Beton komórkowy to materiał przeznaczony do budowy domu. Inwestorzy wybierają go bo ma dobre parametry i szerokie możliwości stosowania. Można za jego pomocą morować ściany jednowarstwowe, dwuwarstwowe i trójwarstwowe.

beton komórkowy dodano: 21.06.2012 15:54

Czym obudować, jak obmurować wannę? Dlaczego zamiast gotowej obudowy warto wybrać ściankę?

Choć do wielu wanien można dokupić gotowe obudowy, to wiele osób decyduje się na obmurowanie wanny, bo nie jest to trudne, a potem można ją ciekawie wykończyć. Mówimy, jak obmurować wannę.

czym obudować wannę dodano: 03.07.2013 13:16

Jak murować ściany działowe?

Ściany działowe można trwale i solidnie powiązać ze ścianami nośnymi, nawet gdy te zostały już wzniesione. Zobacz, z jakiego materiału wykonać ściany działowe? Jak łączyć ściany działowe? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule.

bloczki betonowe dodano: 29.12.2011 08:49

Ściany z BETONU KOMÓRKOWEGO. Jakie są ograniczenia przy budowaniu z bloczków z betonu komórkowego?

Zastosowanie określonego typu bloczków z betonu komórkowego nie powinno być dziełem przypadku. Ściany w budynku mają bowiem różne przeznaczenie - inne wymagania stawia się ścianom zewnętrznym chroniącym przed czynnikami atmosferycznymi, a inne wewnętrznym rozdzielającym głośne pomieszczenia. Jakich bloczków użyć do budowy konkretnego rodzaju ścian?

beton komórkowy dodano: 04.12.2012 12:56

Ściana jednowarstwowa - czy spełnia wymagania nowych warunków technicznych?

Podczas budowy domu jedną z ważniejszych decyzji jest wybór materiału na ściany zewnętrzne. Jedną z możliwości jest beton komórkowy reklamowany jako nadający się do wykonywania tanich ścian jednowarstwowych.

beton komórkowy dodano: 18.02.2015 07:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

bloczki z betonu komórkowego szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bloczki z betonu komórkowego. Wszystko na temat bloczki z betonu komórkowego na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.