porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Pikej o blogu Kasi Tusk - co mówi? Dlaczego Piotr Kukulski krytykuje bloga Kasi Tusk?

Pikej, czyli Piotr Kukulski, już nie tylko jest "raperem", ale również blogerem. Tak jest, prowadzi modowego (!) bloga, z którego nie tylko możecie dowiedzieć się, jak dobrze się ubrać, ale również dlaczego Kasia Tusk łamie prawo. Co Pikej zarzuca Kasi Tusk?

adres bloga Pikeja dodano: 13.07.2013 18:35

Blog modowy i kulinarny. Jak zarobić na blogu?

Chcesz założyć bloga lub prowadzisz bloga, ale nie wiesz jak uczynić go popularnym? Przedstawiamy ci siedem przykazań dobrej blogerki/blogera, które pomogą twojej stronie stać się konkurencją nawet dla Make Life Easier!

blog Katarzyny Tusk dodano: 06.05.2013 07:58

Jak zarabiać na blogu? Zobacz, jak na swoim blogu zarabia Kasia Tusk!

Jak ujawnił ostatnio portal "wPolityce" blog Kasi Tusk jest finansowany przez PLL LOT. Co ciekawsze Polskie Linie Lotnicze sponsorują również portal "wPolityce". Zobacz, jak jeszcze można zarabiać na blogu internetowym?

blog dodano: 14.03.2012 17:52 | odpowiedz (2)

Najlepszy BLOG ROKU. Zobacz, jak prowadzić dobrego bloga?

Rozdano nagrody dla najlepszych blogów roku 2012, wśród laureatów znaleźli się makelifeeasier.pl, lekkostronniczy.tv, paragonzpodrozy.pl i wiele innych. Od każdego z laureatów można się uczyć, jak tworzyć bloga, żeby był chętnie czytany? Jaki jest przepis na bloga? Gdzie założyć darmowego bloga? Jakie tematy są popularne?

 

baśka blog dodano: 17.02.2012 15:11 | odpowiedz (1)

Kim jest Kasia Tusk? Ciekawostki o Katarzynie Tusk, córce Donalda Tuska

Ma tylko 24 lata, a już znalazła się w setce najbardziej wpływowych ludzi według tygodnika „Wprost”. I to mimo tego, że nie pojawia się w mediach. Kim jest i co robi Katarzyna Tusk, córka premiera Donalda Tuska?

Kasia Tusk dodano: 22.11.2011 15:55 | odpowiedz (4)

BLOG KASI TUSK. O czym Kasia Tusk pisze na swoim blogu?

Blog Kasi Tusk stał się hitem internetu. Córka premiera Donalda Tuska bloga o nazwie makelifeasier.pl założyła 10 lutego 2011 r. razem z przyjaciółką, a zarazem siostrą swojego chłopaka, Zofią Cudny. Kasia Tusk pisze na blogu o modowych stylizacjach i kosmetykach. Zosia podaje przepisy kulinarne.

blog dodano: 26.10.2011 11:28 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

blog Kasi Tusk szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. blog Kasi Tusk. Wszystko na temat blog Kasi Tusk na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.