porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Chicfeed - co to za aplikacja?

Interesujesz się stylem i modą? Sprawdź aplikację Chicfeed, która pozwala na przeglądanie najnowszych zdjęć związanych z Twoimi zainteresowaniami!

aplikacje Android dodano: 25.05.2015 12:10

Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który prezentuje jest uniwersalny i odpowiada wielu mężczyznom. Mówimy, kim jest Kamil Pawelski.

drwaloseksualni dodano: 21.05.2015 11:37 | odpowiedz (1)

Blogi o modzie - które warto śledzić? Które są najbardziej popularne?

Internet pełen jest blogów modowo-urodowych. Blogerki i blogerzy prześcigają sie w najbardziej niesamowitych stylizacjach i make-upach. Wśród wielu z nich wybijają się jednak takie nazwiska i pseudonimy, jak Macademian, Maffashion czy Jessy Mercedes. Podpowiadamy, które blogi modowe warto śledzić?

blogi dodano: 25.06.2013 12:08

Blogi o modzie damskiej. Jakie są najsłynniejsze polskie blogi modowe?

Jeśli nie masz pomysłu jak się ubrać na imprezę czy do pracy, w poszukiwaniu inspiracji warto odwiedzić blogi modowe. Przedstawiamy pięć najpopularniejszych blogów z modą damską. Sprawdź, który styl prezentowany przez blogerki przypadnie tobie do gustu.

Alice Point dodano: 12.11.2012 15:42

Gdzie szukać inspiracji modowych? Jak dowiedzieć się, co jest i będzie modne?

Inspiracje modowe są wszędzie, wystarczy się rozejrzeć! Mówimy, gdzie szukać natchnienia do własnych stylizacji. Sprawdź, jak znaleźć modowe inspiracje i własny styl

co jest modne dodano: 23.12.2012 14:24

Jakie są najsłynniejsze polskie BLOGI o MODZIE MĘSKIEJ? Męskie fashion blogi

Jak powinien ubierać się mężczyzna? To pytanie zadają sobie zarówno panowie, jak i panie przejęte wyglądem swych ukochanych. Pierwszym krokiem, do poznania odpowiedzi na to pytanie, jest odwiedzenie blogów poświęconych modzie męskiej.

fashion blog dodano: 12.11.2012 14:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Jaroszewicz: kim jest partnerka Andrzeja Chyry i matka jego dziecka?

Paulina Jaroszewicz to 26-letnia asystentka kierownika produkcji. Przy jednej z ...

blogi modowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. blogi modowe. Wszystko na temat blogi modowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.