porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy wiesz, że GWIAZDA BETLEJEMSKA jest niebezpieczna dla dzieci?

Gwiazda betlejemska, symbol Bożego Narodzenia, jest niebezpieczna dla dzieci! Roślina może spowodować podrażnienie skóry, a po zjedzeniu nawet zatrucie! Jeśli masz małe dziecko, które wszystko wkłada do buzi, lepiej zrezygnuj z przystrajania domu tym kwiatem. Zobacz, jakie jeszcze świąteczne rośliny mogą stanowić zagrożenie dla dzieci? Z których trzeba zupełnie zrezygnować, a które wystarczy usunąć z zasięgu rąk dziecka?

GWIAZDA BETLEJEMSKA dodano: 15.12.2011 15:00

Pnącza zdobiące ścianę. Jakie pnącza wybrać?

Zastanawiasz się, jak ozdobić pustą ścianę bez okien? To przecież wspaniała okazja do posadzenia pnączy, które w niedługim czasie otulą dom swoimi liśćmi. Jakie pnącza wybrać na ściany domu? Jakich warunków potrzebuje winobluszcz oraz bluszcz pospolity?

clematis dodano: 28.05.2013 15:23

Bluszcz pospolity - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Bluszcz pospolity to wiecznie zielone pnącze, które dzięki pędom z czepnymi korzeniami łatwo przyczepia się do podłoża. Jego liście mają kształt serca. Kwiaty są biało-zielone i w naszym klimacie pojawiają się rzadko. Owocem jest czarna jagoda, która dojrzewa wiosną. Sprawdź, jak wykorzystac bluszcz dla zdrowia.

bluszcz pospolity dodano: 20.07.2016 16:33

Doniczkowe odmiany bluszczu. Jak je uprawiać? Jak pielęgnować bluszcz pospolity?

Bluszcze zyskują popularność nie tylko w ogrodach, gdzie można stosować je jako zimozielone rośliny pnące lub okrywowe. Istnieją także odmiany, które ze względu na słabą mrozoodporność nadają się tylko do uprawy we wnętrzach. Mówimy, jak o nie dbać. Jak pielęgnować doniczkowe odmiany bluszczu? Jak pielęgnować bluszcz pospolity?

BLUSZCZ DONICZKOWY - ogrody dodano: 05.02.2013 10:26

Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub na balkonie?

Uprawa bluszczu jest banalnie prosta. Bluszcz nie jest to roślina wymagająca, a jedyne czego potrzebuje to przycinania pędów, gdyż bardzo szybko się rozrasta. Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub donicy?

bluszcz pospolity dodano: 23.05.2014 11:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Denis Urubko, himalaista, który został Polakiem?
Kim jest Denis Urubko, himalaista, który został Polakiem?

Jeden z najwybitniejszych himalaistów na świecie został Polakiem. Denis Urubko ...

bluszcz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bluszcz. Wszystko na temat bluszcz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.