porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bluszcz pospolity - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Bluszcz pospolity to wiecznie zielone pnącze, które dzięki pędom z czepnymi korzeniami łatwo przyczepia się do podłoża. Jego liście mają kształt serca. Kwiaty są biało-zielone i w naszym klimacie pojawiają się rzadko. Owocem jest czarna jagoda, która dojrzewa wiosną. Sprawdź, jak wykorzystac bluszcz dla zdrowia.

bluszcz dodano: 20.07.2016 16:33

Brzydki płot – czym go efektownie zasłonić? [PNĄCZA, MATY, ŚCIANKI I...]

Nieestetyczny płot najlepiej obsadzić pnączami. Nie tylko świetnie ukryją brzydotę ogrodzenia, lecz także stworzą bardzo efektowną i stale się zmieniającą powierzchnię. Pnącza będą również pięknym tłem dla grupy roślin ozdobnych.

ogrodzenie dodano: 29.07.2014 12:31

Jak urządzić balkon, gdy jest za blisko sąsiada?

Przed urządzeniem balkonu zastanówmy się, jaki efekt chcemy osiągnąć i czy będzie to możliwe. Nierzadko ta dodatkowa powierzchnia stawia przed nami wyzwania. Chcielibyśmy mieć swój azyl, w którym spędzamy miłe chwile na powietrzu, ale korzystanie z niego uniemożliwia, np. zbytnia bliskość sąsiada.

balkon dodano: 22.05.2015 12:27

Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub na balkonie?

Uprawa bluszczu jest banalnie prosta. Bluszcz nie jest to roślina wymagająca, a jedyne czego potrzebuje to przycinania pędów, gdyż bardzo szybko się rozrasta. Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub donicy?

bluszcz dodano: 23.05.2014 11:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?
Laureaci nagrody Kapuścińskiego: Swietłana Aleksijewicz i Michał Olszewski: Kim są?

Nagroda Kapuścińskiego została wręczona laureatom na Warszawskich Targach Książki. Statuetki ...

bluszcz pospolity szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bluszcz pospolity. Wszystko na temat bluszcz pospolity na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.