porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Bluszcz pospolity - jak wykorzystać go dla zdrowia?

Bluszcz pospolity to wiecznie zielone pnącze, które dzięki pędom z czepnymi korzeniami łatwo przyczepia się do podłoża. Jego liście mają kształt serca. Kwiaty są biało-zielone i w naszym klimacie pojawiają się rzadko. Owocem jest czarna jagoda, która dojrzewa wiosną. Sprawdź, jak wykorzystac bluszcz dla zdrowia.

bluszcz dodano: 20.07.2016 16:33

Brzydki płot – czym go efektownie zasłonić? [PNĄCZA, MATY, ŚCIANKI I...]

Nieestetyczny płot najlepiej obsadzić pnączami. Nie tylko świetnie ukryją brzydotę ogrodzenia, lecz także stworzą bardzo efektowną i stale się zmieniającą powierzchnię. Pnącza będą również pięknym tłem dla grupy roślin ozdobnych.

ogrodzenie dodano: 29.07.2014 12:31

Jak urządzić balkon, gdy jest za blisko sąsiada?

Przed urządzeniem balkonu zastanówmy się, jaki efekt chcemy osiągnąć i czy będzie to możliwe. Nierzadko ta dodatkowa powierzchnia stawia przed nami wyzwania. Chcielibyśmy mieć swój azyl, w którym spędzamy miłe chwile na powietrzu, ale korzystanie z niego uniemożliwia, np. zbytnia bliskość sąsiada.

balkon dodano: 22.05.2015 12:27

Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub na balkonie?

Uprawa bluszczu jest banalnie prosta. Bluszcz nie jest to roślina wymagająca, a jedyne czego potrzebuje to przycinania pędów, gdyż bardzo szybko się rozrasta. Jak uprawiać bluszcz w ogrodzie lub donicy?

bluszcz dodano: 23.05.2014 11:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Tomczak, biznesmen od afery Durczoka - kim jest?

Zbigniew Tomczak to biznesmen, o którym stało się głośno w ...

bluszcz pospolity szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bluszcz pospolity. Wszystko na temat bluszcz pospolity na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.