porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zasady FENG SHUI. Jaki układ pomieszczeń w domu lub mieszkaniu zapewni ci szczęście?

Chińczycy od wieków wierzą w urządzanie miejsca zamieszkania według prastarej nauki feng shui. Możemy się od nich nauczyć, jak żyć w harmonii i dobrobycie. Oto kilka wskazówek, jaki układ pomieszczeń zapewni dobry przepływ energii? Jaki kształt powinien mieć dom lub bydynek, w którym kupujemy mieszkanie?

dobra energia dodano: 06.03.2012 10:12 | odpowiedz (1)

Sennik. Co oznaczają sny o pławieniu się w luksusie?

Kto by nie chciał żyć w luksusie? Nawet jeśli na jawie daleko nam do tego, we śnie często pławimy się w luksusie. Sny o pławieniu się w luksusie są zapowiedzią ciekawego życia, bogatego w dobra i przygody, ale też niebezpieczeństwa, intrygi, wzloty i upadki. Dowiedz się, co dokoładnie mówią "luksusowe" sny?

bransoleta dodano: 25.02.2013 15:13

Czy są magiczne sposoby na bogactwo? Jakie?

Jak zdobyć bogactwo bez inwestowania na giełdzie, opracowywania nowych technologii, czy sprzedaży tajnych nagrań? Pomoże magia!

magia dodano: 05.07.2014 15:41

Sennik. Co oznaczają sny o pracy i karierze?

Sny o pracy to zmora naszych czasów - śni się jej brak lub nadmiar, wredny szef, służbowe intrygi. Czasem we śnie przychodzą koledzy (w najdziwniejszych rolach lub konfiguracjach). Najczęściej - co tu dużo gadać - sny o pracy podchodzą pod kategorię "koszmary". Ale ich interpretacja nie jest zła!

awans dodano: 06.11.2012 11:15

Kim są Niemczyccy? Co robią przedstawiciele klanu Niemczyckich?

O Niemczyckich zrobiło się głośno, kiedy Michał Niemczycki - syn jednego z najbogatszych Polaków związał się z aktorką i arystokratką, Anną Czartoryską. Kim jest klan Niemczyckich i co wiemy o pozostałych jego członkach?

Anna Czartoryska dodano: 20.09.2012 09:45 | odpowiedz (5)

Czy katolik może być bogaty? Ile ma oddawać na biednych? Czy musi się dzielic swoimi dochodami?

Wiara nie zmusza katolików do wyzbywania się całego majątku. Pomaga nam raczej nie traktować go jako wartości samej w sobie, ale z hojnością, zgodnie z własnymi, uczciwie ocenionymi możliwościami, wspierać tych, którzy mają mniej niż my - mówi Karol Olszewski z Catholic Voices - Bogactwo to nic złego. Zobacz czy katolik może być bogaty!

catholic voices dodano: 15.05.2012 10:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Michał Majewski z WPROST. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Erotyczne gadżety, zoofilskie nagrania oraz podejrzany biały proszek - to tylko ...

bogactwo szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bogactwo. Wszystko na temat bogactwo na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.