porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

MARSZAŁEK SENATU Bogdan Borusewicz - ile zarabia?

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz zarobił w ubiegłym roku blisko 290 tys. złotych. Miesięcznie dostawał więc ok. 24 tys. zł. To znacznie więcej niż zarabia premier Donald Tusk i prezydent Bronisław Komorowski.

ile zarabia maszałek dodano: 18.07.2013 09:21

Za co Bogdan Borusewicz krytykuje szefa "Solidarności" Piotra Dudę?

Marszałek Senatu, legenda "Solidarności" Bogdan Borusewicz nie ma najlepszego zdania o obecnym szefie Solidarności Piotrze Dudzie. I wytyka mu, że kiedy związek zawodowy powstał, Duda był "po drugiej stronie".

Borusewicz krytykuje Dudę dodano: 17.07.2013 12:59

Kto zasiada w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego?

Rada Bezpieczeństwa Narodowego jest organem doradczym prezydenta państwa w zakresie bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego. Kto bierze udział w posiedzeniach RBN?

Bronisław Komorowski dodano: 09.02.2012 15:41

Czy wiesz, jaką nominację odebrał Zbigniew Ziobro od prezydenta Komorowskiego?

Europoseł i szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro będzie członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Nominację na członka RBN wręczył mu prezydent Bronisław Komorowski.

donald tusk dodano: 13.09.2012 16:45

Zarobki Bogdana Borusewicza. Ile zarobił marszałek Senatu?

Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz zarobił 231 tysięcy złotych. Wychodzi, że za swoją pracę dostawał ponad 19 tys. zł miesięcznie, a dziennie – 52 zł.

ile zarabia marszałek dodano: 28.05.2014 16:03 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

Bogdan Borusewicz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bogdan Borusewicz. Wszystko na temat Bogdan Borusewicz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.