porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Celina Szwinta - kim jest? Co robi?

Zamiłowanie do dalekich podróży i chęć pomocy innym mogą doskonale się ze sobą łączyć. Celina Szwinta, autorka bloga coztegozedaleko.pl przekonuje, że czasami warto rzucić wszystko żeby zawalczyć o własne marzenia. Dzielenie się doświadczeniami i zdobywanie nowych jest celem misji młodej położnej. Dowiedz się, kim jest Celina Szwinta.

Celina szwinta dodano: 27.08.2014 15:28

Prof. Bogdan Chazan: kim jest? Co osiągnął?

Od kilku dni media rozpisują się o prof. Bogdanie Chazanie, dyrektorze Szpitala św. Rodziny w Warszawie. Prof. Chazan korzystając z ustawy o zawodzie lekarza odmówił wykonania aborcji. Mówimy, kim jest prof. Bogdan Chazan.

bogdan chazan lekarz dodano: 11.06.2014 10:47 | odpowiedz (2)

Sprawa prof. Chazana. O co episkopat Polski apeluje do Gronkiewicz-Waltz?

Prof. Bogdan Chazan został zwolniony z funkcji dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie za odmówienie aborcji. Kontrola dowiodła jednak, że pacjentka otrzymała adres placówki przeprowadzającej tego rodzaju zabiegi. Episkopat apeluje zatem o przywrócenie profesora do pracy na stanowisko dyrektora szpitala.

aborcja w Polsce dodano: 09.11.2014 14:38

Przeszłość profesora Chazana - czego o niej nie mówi?

Profesor Bogdan Chazan ujawnił, że w swoim życiu mógł dokonać nawet 500 aborcji. Podkreśla, że był tylko jednym z wielu lekarzy przeprowadzających zabiegi, a jego poglądy od tamtego czasu znacznie się zmieniły. Chazan mówi także o skutkach antykoncepcji oraz o swoim zamiłowaniu do polityki.

ABORCJA dodano: 11.08.2014 12:55

Janusz Palikot zorganizuje happening "Dzieci Chazana" - o co chodzi? [VIDEO]

Lider Twojego Ruchu, Janusz Palikot, wraz z partyjnymi kolegami planuje wyrazić swój sprzeciw wobec decyzji prof. Chazana o nieprzeprowadzeniu legalnej aborcji. Wybrał do tego celu bardzo kontrowersyjne środki.

happening dodano: 14.07.2014 15:46

Czy prof. Chazan zostanie zwolniony?

Decyzja już zapadła - prof. Bogdan Chazan zostanie zwolniony ze stanowiska dyrektora miejskiego szpitala św. Rodziny. Hanna Gronkiewicz-Waltz informuje, że rozwiązanie umowy nastąpi w trybie określonym przez prawo.

ABORCJA dodano: 09.07.2014 13:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?
Andrzej Duda: żona Agata, córka Kinga - co o nich wiemy?

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w I turze wyborów prezydenckich ...

bogdan chazan szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bogdan chazan. Wszystko na temat bogdan chazan na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.