porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Małgorzata Omilanowska – kim jest nowa minister kultury?

Małgorzata Omilanowska, która zastąpi Bogdana Zdrojewskiego na fotelu ministra kultury, od 2012 roku była wiceszefem resortu. Jest też profesorem nauk humanistycznych w zakresie historii sztuki. Co jeszcze o niej wiadomo?

Małgorzata Omilanowska dodano: 19.09.2014 10:26

BOGDAN ZDROJEWSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Kłodzka. Zobacz SYLWETKĘ posła

Bogdan Zdrojewski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 3 (OKW Wrocław). Kulturoznawca, wieloletni prezydent Wrocławia i działacz społeczny został ponownie wybrany na stanowisko Ministra Kultury w gabinecie Donalda Tuska.

OKRĘG WYBORCZY WE WROCŁAWIU dodano: 05.11.2011 19:27

Kim jest nowa minister edukacji narodowej - KRYSTYNA SZUMILAS?

Krystyna Szumilas w poprzedniej kadencji rządu Donalda Tuska pełniła funkcję wiceminister edukacji narodowej. W nowym rządzie awansowała na ministra. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o nowej minister edukacji narodowej?

donald tusk dodano: 17.11.2011 16:31

Kim jest minister obrony narodowej - TOMASZ SIEMIONIAK?

Po dymisji Bogdana Klicha, od 2 sierpnia 2011r. urząd ministra obrony narodowej sprawuje Tomasz Siemoniak. Dowiedz się, kim jest i jakie zadania spoczywają na ministrze obrony narodowej?

donald tusk dodano: 17.11.2011 16:32 | odpowiedz (4)

Kim jest BOGDAN ZDROJEWSKI - minister kultury i dziedzictwa narodowego?

Bogdan Andrzej Zdrojewski - 54-letni minister kultury i dziedzictwa narodowego, były prezydent miasta Wrocławia, absolwent dwóch kierunków na Uniwersytecie Wrocławskim. Zobacz sylwetkę Bogdana Zdrojewskiego.

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA dodano: 17.11.2011 16:10

Jak wyglądały ostatnie wybory z punktu widzenia statystyki?

Wybieramy, a czasem jesteśmy wybierani, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądają wyborcze statystyki. Ilu było kandydatów na posłów? Kto zdobył najwięcej głosów? Ile było komisji wyborczych?

Bartosz Arłukowicz dodano: 18.10.2011 15:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!
Sława Przybylska: kim jest gwiazda, co osiągnęła? Największe przeboje!

Kim jest i co osiągnęła Sława Przybylska?

Bogdan Zdrojewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bogdan Zdrojewski. Wszystko na temat Bogdan Zdrojewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.