porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Małgorzata Omilanowska – kim jest nowa minister kultury?

Małgorzata Omilanowska, która zastąpi Bogdana Zdrojewskiego na fotelu ministra kultury, od 2012 roku była wiceszefem resortu. Jest też profesorem nauk humanistycznych w zakresie historii sztuki. Co jeszcze o niej wiadomo?

Małgorzata Omilanowska dodano: 19.09.2014 10:26

BOGDAN ZDROJEWSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Kłodzka. Zobacz SYLWETKĘ posła

Bogdan Zdrojewski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 3 (OKW Wrocław). Kulturoznawca, wieloletni prezydent Wrocławia i działacz społeczny został ponownie wybrany na stanowisko Ministra Kultury w gabinecie Donalda Tuska.

OKRĘG WYBORCZY WE WROCŁAWIU dodano: 05.11.2011 19:27

Kim jest nowa minister edukacji narodowej - KRYSTYNA SZUMILAS?

Krystyna Szumilas w poprzedniej kadencji rządu Donalda Tuska pełniła funkcję wiceminister edukacji narodowej. W nowym rządzie awansowała na ministra. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o nowej minister edukacji narodowej?

donald tusk dodano: 17.11.2011 16:31

Kim jest minister obrony narodowej - TOMASZ SIEMIONIAK?

Po dymisji Bogdana Klicha, od 2 sierpnia 2011r. urząd ministra obrony narodowej sprawuje Tomasz Siemoniak. Dowiedz się, kim jest i jakie zadania spoczywają na ministrze obrony narodowej?

donald tusk dodano: 17.11.2011 16:32 | odpowiedz (4)

Kim jest BOGDAN ZDROJEWSKI - minister kultury i dziedzictwa narodowego?

Bogdan Andrzej Zdrojewski - 54-letni minister kultury i dziedzictwa narodowego, były prezydent miasta Wrocławia, absolwent dwóch kierunków na Uniwersytecie Wrocławskim. Zobacz sylwetkę Bogdana Zdrojewskiego.

ELŻBIETA BIEŃKOWSKA dodano: 17.11.2011 16:10

Jak wyglądały ostatnie wybory z punktu widzenia statystyki?

Wybieramy, a czasem jesteśmy wybierani, ale większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wyglądają wyborcze statystyki. Ilu było kandydatów na posłów? Kto zdobył najwięcej głosów? Ile było komisji wyborczych?

Bartosz Arłukowicz dodano: 18.10.2011 15:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA
Natalia Kukulska – kim jest? KARIERA, RODZINA

Natalia Kukulska to gwiazda, której nie trzeba przedstawiać! Córka Anny ...

Bogdan Zdrojewski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bogdan Zdrojewski. Wszystko na temat Bogdan Zdrojewski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.