porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

„Immortals. Bogowie i herosi 3D”: Kim w mitologii greckiej są bohaterowie filmu?

Produkcja 3D zebrała plejadę gwiazd. Po „Trzystu”, „Aleksandrze” i „Troi” to kolejny film, którego akcja toczy się w starożytności. A jak starożytność to tytułowi bogowie i herosi są jak najbardziej na miejscu. Kto został obsadzony w rolach postaci z nadprzyrodzonymi siłami?

Anne Day-Jones dodano: 10.11.2011 15:41

Jacy są najbardziej znani bogowie starożytnych kultur?

Bogowie egipscy, nordyccy i greccy – do nich najczęściej i symboliki z nimi związanej odnosimy się w naszej kulturze. Których postaci z mitologii nie można nie znać?

mitologia dodano: 01.03.2015 16:31

BOGOWIE – dlaczego warto obejrzeć film o Zbigniewie Relidze?

Tak wiele pozytywnych recenzji napisano i pozytywnych opinii wygłoszono na temat filmu „Bogowie” w reżyserii Łukasza Palkowskiego, że nie stawiamy pytania – czy warto obejrzeć ten film? Bo wiadomo, że warto.

Tomasz Kot dodano: 13.10.2014 13:24

Film "Bogowie" dostał najważniejsze nagrody Festiwalu Filmowego w Gdyni. Kto jeszcze dostał nagrody?

W Gdyni nie było niespodzianek. Najważniejsze - Złote Lwy zgarnął, zgodnie z przewidywaniami, film Łukasza Palkowskiego "Bogowie". O czym jest film, który zdobył najważniejsza polską nagrodę filmową?

festiwal filmowy w Gdyni dodano: 21.09.2014 16:53

O czym jest film "Bogowie"? ZWIASTUN

Premiera filmu, opowiadajacego o pierwszej udanej transplantacji serca w Polsce, odbędzie się 10 Października 2014. W 1985 roku, Zbigniew Religa podjął się tego niezmiernie trudnego zadania, czym na stałe zapisał się w historii polskiej medycyny.

film dodano: 19.08.2014 11:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest prof. Bogusław Paź? [AFERA z obrażaniem Ukraińców]

Wykładowca na Uniwersytecie Wrocławskim opublikował wpis, w którym nazywa ukraińskich ...

bogowie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bogowie. Wszystko na temat bogowie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.