porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JACY SĄ NAJLEPSI aktorzy w historii polskiego kina?

Polscy aktorzy, co prawda wielkiej kariery na zachodzie nigdy nie rozbili, to trzeba przyznać w naszych rodzimych produkcjach prezentowali wielką klasę. Oto czołówka najlepszych polskich aktorów:

aktorzy dodano: 18.04.2012 18:32

Jakimi drinkami Bogusław Linda uwodzi kobiety?

Dowiedz się, jaki sposób na kobiety ma twardziel polskiego kina Bogusław Linda.

caipirinha dodano: 17.01.2012 14:44

ANNA GRYCEWICZ. Kim jest aktorka, która będzie partnerowała Boguławowi Lindzie w serialu PARADOKS

Marzą o tym miliony Polek. Ale to ona będzie nową partnerką Bogusława Lindy (60 l). 33-letnia Anna Grycewicz zagra u boku gwiazdora w nowym serialu sensacyjnym „Paradoks”.

anna grycewicz dodano: 10.08.2012 06:54

Kim jest Bogusław Linda? Kogo zagra w nowym serialu "Paradoks"?

Telewizja Polska rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu kryminalnego „Paradoks” z Bogusławem Lindą w roli głównej. Widzowie zobaczą go w jesiennej ramówce TVP2. O czym będzie serial, jakie gwiazdy w nim zagrają?

dwójka dodano: 05.07.2012 17:28

Lidia Popiel, żona Lindy – kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Chyba każda kobieta chciałaby być na jej miejscu. Jest żoną największego twardziela polskiego kina, bożyszcza płci pięknej, Bogusława Lindy. Co więcej, wciąż udaje się realizować swoje pasje oraz podążać własną, przez nikogo nienarzuconą drogą. Kim jest Lidia Popiel?

Lidia Popiel dodano: 12.09.2014 11:47 | odpowiedz (1)

O czym jest film SZTOS 2? Czy sequel kultowej komedii Olafa Lubaszenki jest udany?

"Sztos 2" to druga część kultowej komedii Olafa Lubaszenki. Film zbiera średnie recenzje, ale już jest kinowym hitem. Czy warto wybrać się do kina na "Sztos 2"?

Borys Szyc dodano: 26.01.2012 10:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

Bogusław Linda szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bogusław Linda. Wszystko na temat Bogusław Linda na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.