porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czym zajmuje się fundacja Bohdana Smolenia?

Sprawdź, czym zajmuje się fundacja założona przez Bohdana Smolenia. Co oferuje w tym roku?

dodano: 13.02.2014 15:29

Dlaczego Bohdan Smoleń jeździ na wózku?

Wszystkich zaniepokoił widok Bohdana Smolenia (67 l.) na wózku inwalidzkim. Satyryk ma trudności z poruszaniem się o własnych siłach. Co gorsze, nie chce współpracować z lekarzami, aby stanąć na nogi.

Bohdan smoleń udar dodano: 11.02.2014 13:12

Bohdan Smoleń – kim jest? [KARIERA, RODZINA, CHOROBA]

Bohdan Smoleń to aktor i kabareciarz, który zniknął z życia publicznego po wylewie. Kim jest i co osiągnął Bohdan Smoleń? Poznaj tragiczne fakty z życia odtwórcy roli listonosza w serialu "Świat według Kiepskich". Mówimy, kim jest Bohdan Smoleń i w jakim stanie się teraz znajduje.

dodano: 13.02.2014 14:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

bohdan smoleń szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bohdan smoleń. Wszystko na temat bohdan smoleń na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.