porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest ŚPIĄCZKA FARMAKOLOGICZNA? Ile dni aktor ALAN ANDERSZ może być utrzymywany w stanie śpiączki i dlaczego?

Po poważnym urazie głowy,  Alan Andersz został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznwej. Śpiączka farmakologiczna, nazywana jest też śpiączką kontrolowaną, bo to lekarze decydują się wprowadzić w nią pacjenta dla ułatwienia leczenia i m.in. zminimalizowania uszkodzeń mózgu czy zapobiegnięciu części powikłaniom. Pacjent po podaniu leków ma wyłączoną świadomość.

39 i pół dodano: 22.02.2012 08:55 | odpowiedz (3)

SEN O WALCE I BIJATYCE. Co to znaczy, kiedy śni się walka i bijatyka?

Co oznacza sen o walce, bójce, bijatyce? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich doszło do bójki we śnie. Śniący, który we śnie bierze udział w walce bądź bijatyce, swoim snem może wyrażać wewnętrzny konflikt jaki przeżywa. Możliwe też, że śniący za słabo broni się przed nieprzyjaciółmi.

bijatyka dodano: 11.02.2013 22:53

Kto jest określany mianem KIBOLA? Jak odróżnić kibica od kibola?

Podczas Euro 2012 w Polsce nie udało się uniknąć zamieszek z udziałem pseudokibiców. Do najostrzejszych bójek z udziałem stadionowych chuliganów, czyli kiboli doszło 12.06.2012 przed meczem Polska - Rosja w Warszawie. O kim można powiedzieć kibol?

chuligan dodano: 18.06.2012 14:37 | odpowiedz (1)

Chuligani stadionowi, kibole lub po prostu bandyci! Kim są PSEUDOKIBICE?

Pseudokibice są bardzo często myleni z prawdziwymi kibicami klubów sportowych. Takie stereotypy są jednak bardzo krzywdzące dla prawdziwych fanów piłki nożnej. Jednak te dwie grupy społeczne łączy tylko miejsce ich działania. Zobacz kim są pseudokibice i co odróżnia ich od prawdziwych kibiców.

awantura dodano: 15.11.2011 11:53

Dlaczego Justin Bieber dostał w twarz? Czym rozwścieczył Orlando Blooma?

Dopiero kończy się lipiec, a media już mają swoją walkę roku! Gwiazdor filmowy Orlando Bloom próbował pobić idola nastolatek na całym świecie, piosenkarza Justina Biebera! Dowiedz się, o co poszło!

Justin Bieber dodano: 30.07.2014 17:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Andrzej PIASEK Piaseczny: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Andrzej Piasek Piaseczny to jeden z ważniejszych artystów ostatnich 20 ...

bójka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bójka. Wszystko na temat bójka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.