porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kliczko vs Wach. Kim jest Władymir Kliczko?

Nie ma wątpliwości, co do tego, że Władymir Kliczko jest obecnie królem wagi ciężkiej. Mariusza Wacha czeka bardzo trudne zadanie. Kliczko to aktualny mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA. Oto sylwetka Władymira Kliczki.

boks dodano: 09.11.2012 16:53

Kim jest Krzysztof Zimnoch, bokser?

Walka bokserska: Krzysztof Zimnoch vs. Artur Szpilka w wadze ciężkiej, elektryzowała kibiców tej dyscypliny, nie tylko w Polsce. Do starcia ostatecznie nie doszło, ale niedomówienia, domysły i emocje sięgnęły zenitu. Kim jest Krzysztof Zimnoch, jeden z bohaterów tego skandalu?

Artur Szpilka dodano: 27.02.2013 10:05

ADRIEN BRONER kim jest bokser? Co osiągnął mistrz WBC wagi lekkiej Adrien Broner ?

ADRIEN BRONER, nowy mistrz WBC, kiedy w 2010 roku zdobył wygrał młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC, zaczęło się mówić, że właśnie narodziła się nowa gwiazda boksu zawodowego. Zaledwie rok musiał czekać, by zdobyć już "prawdziwe" mistrzostwo – w marcu 2011 roku zdobył pas WBO w wadze piórkowej. Mimo młodego wieku jest mistrzem WBC i mistrzem WBO, jest mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych.

Antonio DeMarco dodano: 22.11.2012 14:21

Mariusz Wach - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Mariusz Wach jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców, a jego walka z Władymirem Kliczką wywołała wielkie zainteresowanie. Jeszcze niedawno nie był znany szerszej publiczności. Teraz znowu o sobie przypomniał w niestety skrajnie niekorzystnym świetle. Kim jest Mariusz Wach?

Mariusz Wach dodano: 11.12.2014 13:32

Walka bokserów: Wach i Kliczko. Co rywale mówią o sobie?

Przed walką ringową odbywa się walka psychologiczna pomiędzy bokserami. Nie inaczej jest w przypadku Mariusza Wacha i Władimira Kliczki. Idealnymi okazjami na utarczki są konferencje prasowe. Kliczko i Wach mają już za sobą dwie. Jak przebiegała ich konferencja prasowa?

boks dodano: 30.08.2012 09:20

Kliczko vs Pianeta 4.05.2013. Kim jest i co osiągnął Francesco Pianeta?

Jak to niestety często bywa w przypadku przeciwników braci Kliczko, i tym razem, po ogłoszeniu przeciwnika, świat zaczyna się zastanawiać  - kim on jest? Nie inaczej jest w przypadku mało znanego Włocha Francesco Pianety. Kim jest rywal Kliczki?

boks dodano: 13.03.2013 17:38

Jak wygląda bilans walk Andrzeja Gołoty?

Andrzej Gołota już nigdy więcej nie wyjdzie na ring. Walką z Danellem Nicholsonem pożegnał się z boksem i kibicami. W trakcie długiej kariery wśród zawodowców stoczył 52 walki. Jak wygląda jego bilans?

andrzej gołota dodano: 31.10.2014 07:25
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andreas Lubitz, pilot airbusa Germanwings. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Ze wstępnych ustaleń śledczych badających katastrofę samolotu airbus linii Germanwings ...

boks zawodowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. boks zawodowy. Wszystko na temat boks zawodowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.