porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ranking WBC. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja World Boxing Council opublikowała swój ranking kategorii ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w królewskiej kategorii na koniec poprzedniego roku.

ADAMEK dodano: 03.01.2014 17:49

Ranking IBF. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja International Boxing Federation opublikowała swój ranking kategorii ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w królewskiej kategorii na koniec poprzedniego roku organizacji IBF.

ADAMEK dodano: 03.01.2014 17:55

Ranking WBC. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi junior ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja World Boxing Council opublikowała swój ranking kategorii junior ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w tej kategorii na koniec poprzedniego roku.

boks dodano: 03.01.2014 17:57

Ranking WBA. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi junior ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja World Boxing Association opublikowała swój ranking kategorii junior ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w tej kategorii na koniec poprzedniego roku organizacji WBA.

boks dodano: 03.01.2014 17:59

Ranking WBA. Jak wygląda pierwsza piętnastka wagi ciężkiej na koniec 2013 roku?

Federacja World Boxing Association opublikowała swój ranking kategorii ciężkiej za grudzień 2013 roku. Mówimy jak wygląda czołowa piętnastka pięściarzy w królewskiej kategorii na koniec poprzedniego roku organizacji WBA.

arreola dodano: 03.01.2014 17:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

Boks zawodowy Tabele szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Boks zawodowy Tabele. Wszystko na temat Boks zawodowy Tabele na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.