porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PRAWDZIWE HISTORIE w TVN - jakie filmy powstały i powstaną w tej serii?

Historia Przemysława Salety, Agaty Mróz, czy Krzysztofa Olewnika to scenariusze filmów z cyklu "Prawdziwe historie". Realizowane przez stację TVN filmy oparte są na autentycznych wydarzeniach.

agata mróz dodano: 15.05.2012 06:42

Jaki wiersz Andrzej Gołota napisał dla Wisławy Szymborskiej?

Wisława Szymborska kibicowała Andrzejowi Gołocie, bo była wielką fanką boksera. Nie poznali się nigdy ale Andrzej Gołota wiedział o sympatii poetki do siebie. Dlatego po śmierci poetki, swojej bardzo wiernej fanki, Andrzej Gołota oddał hołd zmarłej noblistce. Napisał wiersz dla Szymborskiej! Przeczytaj go u nas!

andrzej gołota dodano: 09.02.2012 10:12

Zobacz kim był JOE FRAZIER? Słynny bokser Joseph William "Joe" Frazier nie żyje

Słynny amerykański bokser Joe Frazier przegrał swoją ostatnią walkę – z rakiem wątroby – i zmarł w hospicjum w Filadelfii. Zobacz, czym zasłynął jeden z najbardziej znanych pięściarzy świata. Kim był Joe Frazier, legenda boksu, najlepszy bokser wszech czasów?

 

boks dodano: 08.11.2011 12:47

Jak sprawdzić statystyki zawodowych bokserów?

Niemal co tydzień kibice boksu zawodowego mogą oglądać transmisje z organizowanych na całym świecie gal. Jak sprawdzić dane i statystyki bokserów?

boks dodano: 17.10.2011 11:44 | odpowiedz (1)

TOMASZ ADAMEK - jak najbardziej znany polski bokser rozpoczynał karierę?

Najbardziej znany polski bokser Tomasz Adamek nie miał w życiu łatwo. W dzieciństwie wcześnie stracił ojca, w domu się nie przelewało, a on musiał znacznie szybciej wydorośleć. Był zaradny, pomagał w domu, to go ukształtowało na wojownika, jakiego widzimy teraz w ringu.

 

ADAMEK dodano: 09.10.2011 23:41

Kolejny bokser po Adamku startuje do walki z Witalijem Kliczką! Kto porywa się na pięści z Kliczką

Walka Kliczki i Adamka ściągnęła przed telewizory miliony widzów, czy kolejne starcie Polaka z Kliczką przyciągnie kibiców? Mówimy, który polski bokser trenuje przed bitwą z wagą ciężką Ukrainy

 

ADAMEK dodano: 10.11.2011 13:42

Jak bokser Tomasz Adamek poznał żonę Dorotę?

Bokserzy wielu osobom wydają się jako brutalni, bezwzględni ludzie. Niestety, niektórzy z nich potwierdzili ten stereotyp, ale z pewnością nie Tomasz Adamek. „Góral” to bardzo religijny i rodzinny człowiek. Miłością jego życia jest żona Dorota.

ADAMEK dodano: 10.10.2011 23:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

bokser szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bokser. Wszystko na temat bokser na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.