porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

PRAWDZIWE HISTORIE w TVN - jakie filmy powstały i powstaną w tej serii?

Historia Przemysława Salety, Agaty Mróz, czy Krzysztofa Olewnika to scenariusze filmów z cyklu "Prawdziwe historie". Realizowane przez stację TVN filmy oparte są na autentycznych wydarzeniach.

agata mróz dodano: 15.05.2012 06:42

Jaki wiersz Andrzej Gołota napisał dla Wisławy Szymborskiej?

Wisława Szymborska kibicowała Andrzejowi Gołocie, bo była wielką fanką boksera. Nie poznali się nigdy ale Andrzej Gołota wiedział o sympatii poetki do siebie. Dlatego po śmierci poetki, swojej bardzo wiernej fanki, Andrzej Gołota oddał hołd zmarłej noblistce. Napisał wiersz dla Szymborskiej! Przeczytaj go u nas!

andrzej gołota dodano: 09.02.2012 10:12

Zobacz kim był JOE FRAZIER? Słynny bokser Joseph William "Joe" Frazier nie żyje

Słynny amerykański bokser Joe Frazier przegrał swoją ostatnią walkę – z rakiem wątroby – i zmarł w hospicjum w Filadelfii. Zobacz, czym zasłynął jeden z najbardziej znanych pięściarzy świata. Kim był Joe Frazier, legenda boksu, najlepszy bokser wszech czasów?

 

boks dodano: 08.11.2011 12:47

Jak sprawdzić statystyki zawodowych bokserów?

Niemal co tydzień kibice boksu zawodowego mogą oglądać transmisje z organizowanych na całym świecie gal. Jak sprawdzić dane i statystyki bokserów?

boks dodano: 17.10.2011 11:44 | odpowiedz (1)

TOMASZ ADAMEK - jak najbardziej znany polski bokser rozpoczynał karierę?

Najbardziej znany polski bokser Tomasz Adamek nie miał w życiu łatwo. W dzieciństwie wcześnie stracił ojca, w domu się nie przelewało, a on musiał znacznie szybciej wydorośleć. Był zaradny, pomagał w domu, to go ukształtowało na wojownika, jakiego widzimy teraz w ringu.

 

ADAMEK dodano: 09.10.2011 23:41

Kolejny bokser po Adamku startuje do walki z Witalijem Kliczką! Kto porywa się na pięści z Kliczką

Walka Kliczki i Adamka ściągnęła przed telewizory miliony widzów, czy kolejne starcie Polaka z Kliczką przyciągnie kibiców? Mówimy, który polski bokser trenuje przed bitwą z wagą ciężką Ukrainy

 

ADAMEK dodano: 10.11.2011 13:42

Jak bokser Tomasz Adamek poznał żonę Dorotę?

Bokserzy wielu osobom wydają się jako brutalni, bezwzględni ludzie. Niestety, niektórzy z nich potwierdzili ten stereotyp, ale z pewnością nie Tomasz Adamek. „Góral” to bardzo religijny i rodzinny człowiek. Miłością jego życia jest żona Dorota.

ADAMEK dodano: 10.10.2011 23:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?
Tadeusz Kukiz nie żyje. Kim był ojciec Pawła Kukiza?

Kandydat na prezydenta, autor tekstów i piosenek, wokalista i polityk ...

bokser szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bokser. Wszystko na temat bokser na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.