porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie objawy występują przy wstrząśnieniu mózgu?

Wstrząśnienie mózgu, często błędnie nazywane wstrząsem mózgu, to uraz głowy, który powoduje zakłócenia w funkcjonowaniu mózgu i chwilową utratę przytomności.

urazy głowy dodano: 27.09.2011 07:27

Dlaczego boli głowa? Czy bólowi głowy da się zapobiec?

Głowa może nas boleć ze zmęczenia, stresu albo z powodu kaca. Dlaczego w tych sytuacjach boli nas głowa? Ból głowy spowodowany jest wzrostem ciśnienia i rozszerzaniem się naczyń krwionośnych wewnątrz czaszki. Jak uniknąć bólu głowy?

ból klasterowy dodano: 24.08.2012 18:40

Jak pokonać objawy meteopatii?

Skaczące ciśnienie, brak słońca, zbyt wysoka lub niska temperatura czy silny wiatr – jeśli nagłe zmiany pogody wpływają na twoje samopoczucie, to znak, że jesteś meteopatą. Jednak dzięki prostym zabiegom można złagodzić dokuczliwe dolegliwości, takie jak ból głowy, rozdrażnienie czy trudności z koncentracją.

ciśnienie atmosferyczne dodano: 15.12.2011 15:25 | odpowiedz (1)

Jak zwalczyć migrenę? Migrena stop!

Bóle głowy i migreny to problem milionow Polaków. Większość z nich to kobiety, bo migrena dyskryminuje. Oprócz tabletek warto wypróbować kilka innych metod poskromienia bólu głowy. Migrena - objawy. Jak zwalczyć ból głowy i migrenę bezpiecznymi metodami?

medycyna dodano: 30.10.2011 20:08 | odpowiedz (1)

Jakie są powikłania niewyleczonej grypy?

Grypę powinno się stanowczo leczyć w domu. Jeżeli choć raz próbowałeś „przechodzić” wirusa, koniecznie przeczytaj, jak poważne mogą być powikłania po grypie.

bóle mięśni dodano: 08.12.2011 13:46

Dlaczego boli głowa? O czym świadczą częste i uporczywe bóle głowy?

Bóle głowy mogą świadczyć o zwykłym zmęczeniu, ale i o groźnych chorobach. W żadnym wypadku nie należy bagatelizować tego problemu. Mówimy, jakie mogą być przyczyny bólu głowy.

ból głowy przyczyna dodano: 19.09.2012 12:09

Czy alergia może powodować bóle głowy?

Pacjenci z migrenami często narzekają na bóle głowy po tym, jak zjedzą coś słodkiego lub pikantnego. Może to sugerować związek z alergią pokarmową. Czy tak jest rzeczywiście?
ALERGIA dodano: 29.04.2013 13:30

Czy AROMATERAPIA działa? Mówimy, jak zapachy wpływają na ciało

Dzięki naturalnym zapachom zawartym w roślinach jesteśmy w stanie zmierzyć się z fizycznymi dolegliwościami oraz złagodzić efekty stresu. Jak zatem w prosty sposób wykorzystywać dobrodziejstwa aromaterapii?

aromaterapia dodano: 27.01.2012 15:56

Czy nastolatki mogą chorować na migrenę? Jakie są OBJAWY MIGRENY U DZIECI?

Wydaje się, że migrena jest chorobą osób dorosłych. Okazuje się jednak, że ostre bóle głowy dotykają ponad 10% dzieci i młodzieży.

dojrzewanie a migrena dodano: 07.05.2012 13:50

Czy warto zaszczepić się na grypę?

Sezon grypy w pełni. Grypa to choroba zakaźna wywoływana przez wirus przenoszący się przez drogi oddechowe. Grypa powoduje gorączkę, ból gardła, dreszcze, słabość, kaszel bóle głowy i mięśni. Większość chorych zdrowieje w ciągu tygodnia, ale czasem choroba ma groźniejszy przebieg.

ból gardła dodano: 14.12.2011 07:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]
Kamil Durczok – kim jest? [KARIERA, RODZINA, SPRAWA MOLESTOWANIA]

Kamil Durczok, redaktor naczelny i prezenter Faktów TVN, to jeden ...

ból głowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ból głowy. Wszystko na temat ból głowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.