porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy warto zaszczepić się na grypę?

Sezon grypy w pełni. Grypa to choroba zakaźna wywoływana przez wirus przenoszący się przez drogi oddechowe. Grypa powoduje gorączkę, ból gardła, dreszcze, słabość, kaszel bóle głowy i mięśni. Większość chorych zdrowieje w ciągu tygodnia, ale czasem choroba ma groźniejszy przebieg.

ból gardła dodano: 14.12.2011 07:48

Jak rozróżnić zwykłą grypę od świńskiej skoro objawy są prawie takie same?

Grypę zwykłą od świńskiej różni wywołujący je wirus. Jednak oceniając w domu swój stan zdrowia nie da się odgadnąć, jaki wirus dokładnie nas zaatakował. Dlatego w wypadku rozpoznania u siebie objawów sugerujących grypę tak ważna jest konsultacja lekarska.

ból głowy dodano: 01.02.2013 12:41

Grypa - jak się leczyć, co pomaga na grypę?

Grypa to bardzo często występująca, w okresie jesienno-zimowym, choroba zakaźna układu oddechowego, wywołana zakażeniem wirusem grypy. Grypa przenosi się pomiędzy ludźmi drogą kropelkową (np. podczas kichania). Grypę łatwo pomylić z przeziębieniem. Jak odróżnić grypę od przeziębienia? Jak leczyć grypę?

ból gardła dodano: 19.01.2014 14:23

Czy trzeba bać się grypy?

Zbliża się sezon grypowy. Czy warto bać się tej choroby i co zrobić, by się przed nią uchronić?

ból głowy dodano: 14.09.2011 11:00

Skurcz mięśnia. Co zrobić, gdy złapie skurcz?

Skurcz mięśni pojawia się nagle i w najmniej spodziewanym momencie. Objawia się silnym bólem i ograniczeniem ruchomości danego miejsca. Można z tym szybko i prosto uporać się. Wystarczy szybki masaż i zdecydowane naciągnięcie mięśnia. Gdy to nie przynosi efektu, to niezbędna jest ciepła kąpiel

skurcz mięśni dodano: 03.05.2014 09:39

BÓL KARKU – co robić? SPRAWDZONE SPOSOBY

Praca przy komputerze, długa jazda samochodem, a także spanie na niewłaściwej poduszce to najczęstsze przyczyny bólu karku. Żeby się go pozbyć, zadbaj o szyjny odcinek kręgosłupa. Pomoc przyniosą ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające mięśnie oraz odpoczynek.

ból karku dodano: 08.04.2014 16:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

ból mięśni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ból mięśni. Wszystko na temat ból mięśni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.