porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bóle nóg. Jaka może być ich przyczyna?

Pierwsza, która nasuwa się na myśl, to oczywiście zmęczenie. Jednakże przyczyn bólu nóg jest znacznie więcej. Wymieniamy tylko niektóre z nich. Powodem dolegliwości mogą być urazy, wady stóp, zmiany reumatyczne, schorzenia naczyń krwionośnych, zaburzenia metaboliczne, a nawet niedobory minerałów.

bóle nóg przyczyna dodano: 11.01.2015 09:40

Jak walczyć ze zmęczeniem nóg?

Twoje nogi pod koniec dnia są zmęczone i opuchnięte? Chciałabyś wiedzieć, jak temu zaradzić? Problem zmęczonych nóg dotyka coraz więcej Polek. Przyczyną jest m.in. brak ruchu, niezdrowy tryb życia, zła dieta, a także wysokie temperatury, brak aktywności fizycznej.

ciężkość nóg dodano: 19.08.2011 13:28

Jak poradzić sobie z BÓLEM NÓG? Jakie NATURALNE METODY na złagodzenie bólu STÓP?

Bóle stóp mają rozmaite przyczyny. Najczęstsze z nich to płaskostopie, koślawy paluch, haluksy, ostroga piętowa, odciski i modzele. Przyczyną bólu mogą być również zmęczenie, chodzenie na wysokich obcasach lub noszenie niewygodnego obuwia.

ból dodano: 29.06.2012 07:10 | odpowiedz (2)

Jak leczyć zespół niespokojnych nóg? Przyczyny i objawy zespołu niespokojnych nóg

Często, szczególnie w stanie spoczynku, bolą cię nogi? Odczuwasz przymus poruszania nimi? Jeśli z tego powodu nie możesz w nocy spać, to najprawdopodobniej zespół niespokojnych nóg. Sprawdź, jakie są objawy zespołu niespokojnych nóg i jak przebiega leczenie twj dolegliwości.

zespół niespokojnych nóg dodano: 03.02.2013 18:39

Jak poradzić sobie z BÓLEM NÓG? Jak radzić sobie z bólem?

Prowadzisz siedzący tryb życia lub w pracy stoisz po kilkanaście godzin dziennie? Uważaj! Twoje nogi mogą odmówić ci posłuszeństwa. Jak radzić sobie z bólem?

gorące kąpiele dodano: 22.03.2012 18:07
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Wróblewski – kim jest nowy naczelny WPROST?

Tomasz Wróblewski – zwolniony z „Rzeczpospolitej” w listopadzie 2012 roku w ...

ból nóg szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ból nóg. Wszystko na temat ból nóg na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.