porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - SPOSOBY na PRZEJEDZENIE

W święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z bliskimi przy suto zastawionych stołach. Podczas Wigilii i dwóch świątecznych dni zjadamy większe niż zwykle ilości jedzenia. Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - sprawdzone sposoby na przejedzenie.

Boże Narodzenie dodano: 19.12.2012 15:42

Zioła - sposób na pozbycie się niestrawności.

Najczęściej mamy do czynienia z niestrawnością, gdy zjedzony pokarm nie przechodzi przez układ trawienny tak gładko i sprawnie, jak powinien. Objawia się to zgagą, nudnościami, bólami brzucha i wzdęciami. Skuteczne w walce z niestrawnością mogą okazać się również zioła.

imbir lekarski dodano: 14.07.2016 18:21

3 zasady uniknięcia dolegliwości żołądkowych w święta.

Większość z nas w święta się przejada. Z niecierpliwością czekamy, by wreszcie zasiąść do świątecznego stołu i cieszyć się bożonarodzeniowymi przysmakami – i w końcu na nasze żołądki spada wielka kaloryczna i ciężkostrawna bomba. Problemy gastryczne są niemal pewne. Sprawdź 3 sposoby, jak ich uniknąć.

Boże Narodzenie dodano: 18.01.2016 12:33

ZATRUCIA POKARMOWE. Czego unikać, by zapobiec zatruciu?

Choć objawy rozmaitych zatruć pokarmowych mogą być podobne, ich przyczyny są zróżnicowane. Zdecydowana większość spowodowana jest działaniem drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów. Zobacz najpopularniejsze zatrucia – jakie są ich objawy i jak im zapobiegać.

biegunka dodano: 12.07.2016 13:19 | odpowiedz (2)

Dlaczego boli brzuch?

Ból przypominający kłucie lub kolkę, pieczenie, pulsowanie, gniecenie czy też kurcz – brzuch może boleć na wiele sposobów. Od czasu do czasu takie dolegliwości odczuwa prawie każdy. Zwykle kojarzy je z zatruciem pokarmowym, problemami z trawieniem, przejedzeniem. Ale przyczyn może być więcej.

ból brzucha dodano: 27.01.2014 14:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

bóle brzucha szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bóle brzucha. Wszystko na temat bóle brzucha na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.