porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - SPOSOBY na PRZEJEDZENIE

W święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z bliskimi przy suto zastawionych stołach. Podczas Wigilii i dwóch świątecznych dni zjadamy większe niż zwykle ilości jedzenia. Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - sprawdzone sposoby na przejedzenie.

Boże Narodzenie dodano: 19.12.2012 15:42

Zioła - sposób na pozbycie się niestrawności.

Najczęściej mamy do czynienia z niestrawnością, gdy zjedzony pokarm nie przechodzi przez układ trawienny tak gładko i sprawnie, jak powinien. Objawia się to zgagą, nudnościami, bólami brzucha i wzdęciami. Skuteczne w walce z niestrawnością mogą okazać się również zioła.

imbir lekarski dodano: 14.07.2016 18:21

3 zasady uniknięcia dolegliwości żołądkowych w święta.

Większość z nas w święta się przejada. Z niecierpliwością czekamy, by wreszcie zasiąść do świątecznego stołu i cieszyć się bożonarodzeniowymi przysmakami – i w końcu na nasze żołądki spada wielka kaloryczna i ciężkostrawna bomba. Problemy gastryczne są niemal pewne. Sprawdź 3 sposoby, jak ich uniknąć.

Boże Narodzenie dodano: 18.01.2016 12:33

ZATRUCIA POKARMOWE. Czego unikać, by zapobiec zatruciu?

Choć objawy rozmaitych zatruć pokarmowych mogą być podobne, ich przyczyny są zróżnicowane. Zdecydowana większość spowodowana jest działaniem drobnoustrojów, w tym bakterii i wirusów. Zobacz najpopularniejsze zatrucia – jakie są ich objawy i jak im zapobiegać.

biegunka dodano: 12.07.2016 13:19 | odpowiedz (2)

Dlaczego boli brzuch?

Ból przypominający kłucie lub kolkę, pieczenie, pulsowanie, gniecenie czy też kurcz – brzuch może boleć na wiele sposobów. Od czasu do czasu takie dolegliwości odczuwa prawie każdy. Zwykle kojarzy je z zatruciem pokarmowym, problemami z trawieniem, przejedzeniem. Ale przyczyn może być więcej.

ból brzucha dodano: 27.01.2014 14:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

bóle brzucha szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bóle brzucha. Wszystko na temat bóle brzucha na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.