porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co leczy mróz, czyli na czym polega KRIOTERAPIA?

Krioterapia, czyli leczenie zimnem, to jeden z najpopularniejszych sposobów rehabilitacji. W temperaturze, do której nie umywają się nawet najbardziej siarczyste mrozy - dochodzącej do minus 160 stopni Celsjusza - leczy się np. sportowe kontuzje czy rany po oparzeniach. Sprawdź, jakie inne choroby można leczyć za pomocą bardzo niskiej temperatury.

choroby reumatyczne dodano: 03.02.2012 08:15

TOCZEŃ. Co wiesz o ulubionej chorobie DRa HOUSE'A? Jakie oblicza ma toczeń?

Zdanie „To może być toczeń” często pada z ust serialowego dra House'a, przeważnie jednak choroba filmowego pacjenta nim nie jest. Świadczy to jednak o tym, jak szerokim wachlarzem objawów dysponuje toczeń. Co wiemy o tej chorobie? Tak naprawdę nadal niewiele, bo toczeń to jedna z bardziej tajemniczych chorób. Przeczytaj dlaczego.

choroba autoimmunologiczna dodano: 28.06.2012 10:18 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest święty Stanisław Papczyński?

Spowiednik króla Jana III Sobieskiego, założyciel Zgromadzenia Księży Marianów, błogosławiony ...

bóle reumatyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bóle reumatyczne. Wszystko na temat bóle reumatyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.