porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Krzysztof Klimek - Kim jest, co osiągnął szef Biura Ochrony Rządu?

Krzysztof Klimek pełni funkcję szefa Biura Ochrony Rządu od 22 marca 2013 r. Zastąpił na tym stanowisku generała Mariana Janickiego. Klimek w BOR pracuje już 38 lat.

Biuro Ochrony Rządu dodano: 17.07.2013 12:58

Czy wiesz, co się dzieje ze służbowymi limuzynami, które BOR zakupił z okazji prezydencji Polski w UE?

Podczas polskiej prezydencji szefowie państw Unii Europejskiej goszczący w Polsce byli wożeni luksusowymi autami. Po zakończeniu prezydencji auta trafiły do najważniejszych osób w państwie. Jakie to samochody i kto nimi jeździ?

audi dodano: 25.01.2012 11:10

Właściwości brzoskwiń: Dlaczego warto jeść brzoskwinie i robić PRZETWORY na zimę?

Brzoskwinie chronią przed anemią, pomagają na zaparcia. Są dobre dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Bardzo dobry owoc dla dzieci, osób starszych, chorych, cukrzyków, odchudzających się, kobiet. Dowiedz się wszystkiego o właściwościach zdrowotnych brzoskwiń.

brzoskwinie dodano: 17.09.2013 11:02

Kto ma dostęp do bazy PESEL? Jakie służby specjalne mogą sprawdzić dane w bazie PESELu?

Od grudnia 2011 r. nasze dane w bazie PESEL może sprawdzać Biuro Ochrony Rządu. To kolejna formacja służb specjalnych, która może w określonym celu sprawdzić, np. adres zamieszkania podejrzanego bądź jego wykroczenia.

ABW dodano: 12.04.2012 22:22

Kto ochrania prezydenta elekta Andrzeja Dudę i na jakich zasadach?

Od połowy czerwca, prezydenta elekta Andrzeja Dudę chronią funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu. To efekt ustaleń sztabu wyborczego PiS z szefem BOR generałem Krzysztofem Klimkiem.

Andrzej Duda dodano: 25.06.2015 13:48

Kiedy powstało Biuro Ochrony Rządu i jaka jest jego historia?

Biuro Ochrony Rządu to jedna z najważniejszych organizacji dbających o bezpieczeństwo kluczowych osób i obiektów państwowych. Kiedy powstało Biuro Ochrony Rządu? Jaka jest jego historia?

Biuro Ochrony Rządu dodano: 01.10.2014 08:59

Tajemnicza śmierć w kierownictwie BOR. O co chodzi?

Major Biura Ochrony Rządu został znaleziony martwy w swoim domu w podwarszawskich Ząbkach. To już druga śmierć członka tej formacji w tym roku. Rodzina i znajomi zmarłego nie wierzą w samobójstwo.

Biuro Ochrony Rządu dodano: 14.08.2014 00:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

BOR szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BOR. Wszystko na temat BOR na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.