porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co robią polscy aktorzy i dziennikarze po godzinach? Jak celebryci spędzają wolne chwile?

Co robią polscy aktorzy i dziennikarze po godzinach? Jak celebryci spędzają wolne chwile? Odpowiedź na te pytania jest banalnie prosta. Śpiewają. Kto, gdzie i kiedy czaruje nas swoim głosem?

Agnieszka Judycka dodano: 16.05.2012 14:46

Kto gra Lecha Wałęsę w filmie Andrzeja Wajdy "My, naród Polski"? Robert Więckiewicz czy poradzi sobie z rolą?

W filmie reżysera Andrzeja Wajdy w rolę Lecha Wałęsy wciela się aktor znany z ról gangsterów i bandziorów. Byłego prezydenta gra Robert Więckiewicz! O rolę Wałęsy walczyło kilku aktorów. Ostateczny pojedynek rozegrał się między Borysem Szycem, Robertem Chyrą i Robertem Więckiewiczem właśnie.

Andrzej Grabowski dodano: 02.01.2012 18:24

Kim jest KAJA ŚRÓDKA, była dziewczyna Borysa Szyca?

Kaję Śródkę poznaliśmy, gdy została dziewczyną Borysa Szyca. Choć ich związek nie przetrwał, Kaja nie zamierza znikać z show-biznesu. Wręcz przeciwnie. Sama pracuje na swoje nazwisko. Została projektantką. Założyła firmę The Frock, która zajmuje się projektowaniem i szyciem fraków dla kobiet.

fraki dla kobiet dodano: 23.01.2012 16:01

Festiwal w Opolu: który to festiwal, jakie atrakcje z okazji jubileuszu?

W dniach 14-16 czerwca 2013 r. odbędzie się kolejny Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tym razem jednak jubileuszowy, bo już po raz 50. Kogo usłyszymy w tym roku?

gala jubileuszowa dodano: 13.06.2013 13:47

KAC WAWA. Czy warto wybrać się DO KINA na komedię z Szycem i Karolakiem?

Kac Wawa” to kolejna po „Wyjeździe integracyjnym” polska komedia opowiadająca o piciu i jego konsekwencjach. W obsadzie m.in. Sonia Bohosiewicz, Borys Szyc i Tomasz Karolak. Czy warto iść do kina na film Kac Wawa. My szczerze odradzamy pójście na KAC WAWA do kina.

Antoni Pawlicki dodano: 13.03.2012 18:08 | odpowiedz (4)

Ile naprawdę zarabiają gwiazdy polskich seriali?

W porównaniu z przeciętnymi polskimi zarobkami gaże gwiazd seriali są kosmicznie wysokie. Rozpoznawalne gwiazdy za jeden dzień zdjęciowy dostają więcej niż wynosi miesięczna średnia krajowa!

aktorzy dodano: 11.10.2011 15:21 | odpowiedz (1)

KAC WAWA - czy warto obejrzeć ten film? Czy Raczek krytykując film ma rację?

Kac Wawa wszedł do kin bez pokazu prasowego, w atmosferze skandalu i oskarżeń krytyków o zbyt dokładną inspirację hollywódzkim "Kac Vegas". Czy warto zobaczyć kontrowersyjny film? Co mówią o nim krytycy filmowi: Tomasz Raczek i Karolina Korwin-Piotrowska?

Filmy w: Warszawa dodano: 13.03.2012 20:02 | odpowiedz (2)

TAJEMNICA WESTERPLATTE - o czym opowiada film? Zobacz zwiastun TAJEMNICY WESTERPLATTE [wideo]

Film "Tajemnice Westerplatte" budził kontrowersje już od momentu, gdy ujawniono zarys jego fabuły. W "Tajemnicy Westerplatte" postanowiono bowiem ukazać obronę Westerplatte w inny niż dotychczas sposób. O czym opowiada film? Kiedy jest premiera "Tajemnicy Westerplatte"? Zobaczcie zwiastun!

Kuba wesołowski dodano: 12.02.2013 14:37

Film BITWA POD WIEDNIEM? Czy warto obejrzeć? Kogo zagrają Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Adamczyk?

Film BITWA POD WIEDNIEM wchodzi na ekrany polskich kin w październiku 2012. Czy ta międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd będzie hitem, jak obiecują producenci? Zobacz, kto zagra główne role w BITWIE POD WIEDNIEM i o czym jest fabuła filmu.

Alicja Bachleda - Curuś dodano: 14.06.2012 16:32

Ile lat ma córka Borysa Szyca i kto jest matką dziecka aktora?

W tym roku córka Borysa Szyca przystąpiła do I Komunii Świętej. Ile lat ma dziecko aktora i kto jest matką córki Borysa Szyca? Mówimy, czego Sonia Szyc uczy się od taty i jak spędzają razem czas.

córka borysa szyca dodano: 21.05.2013 11:50 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Wielki powrót polskiej aktorki! Katarzyna Wołejnio jest gwiazdą najnowszego programu ...

Borys Szyc szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Borys Szyc. Wszystko na temat Borys Szyc na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.