porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak skutecznie POZBYĆ SIĘ ZMARSZCZEK? Które gwiazdy najchętniej sięgają po BOTOKS i z jakim skutkiem?

Zabiegi toksyną botulinową to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda niwelowania zmarszczek mimicznych, a na dodatek jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej na świecie. Miłość do botoksu deklaruje wiele znanych osób, jawnie lub anonimowo. 

Angelina Jolie dodano: 19.03.2012 12:54

Czym jest Baby Botoks?

Baby botoks to specjalna technika podawania toksyny botulinowej. Dzięki niej twarz po zabiegu może wyrażać emocje.

Baby Botoks dodano: 15.10.2014 17:12

Edyta Górniak: co to jest joga twarzy, którą chce stosować zamiast botoksu?

Niegdyś jedna z największych piękności polskiej estrady, obecnie jej znakiem rozpoznawczym stały się "karpie usta" oraz ograniczone możliwości mimiczne twarzy. W końcu piosenkarka postanowiła spróbować naprawić swoją - jak to sam określa - oszpeconą twarz.

Edyta Górniak dodano: 04.09.2014 12:47

Botoks czy kwas hialuronowy - co na jakie zmarszczki?

Kurze łapki przy oczach, bruzdy na czole, zmarszczki wokół ust... W dobie chirurgii estetycznej objawy starzenia się skóry nie są nieodwracalne. Na co się zdecydować? Botoks czy kwas? Jaka jest między nimi różnica?

kwas hialuronowy dodano: 20.08.2014 12:34 | odpowiedz (1)

Botox - jak długo działa? Jak często trzeba powtarzać zabieg?

Zastrzyki z botoksu paraliżują mięśnie zazwyczaj na pół roku. Oczywiście, wszystko zależy także od mimiki twarzy i cech osobistych. W przypadku niektórych osób wystarczy iniekcja raz na rok. Dotyczy to jednak osób raczej w okolicy trzydziestego roku życia.

botoks opinie dodano: 20.03.2013 06:52 | odpowiedz (1)

Jak MARTA GRYCAN walczy ze zmarszczkami?

Marta Grycan zdradza swój sekret, jak pozbyć się zmarszczek domowym sposobem. Koniecznie sprawdź przepis na cudowny kosmetyk.

awokado dodano: 07.02.2013 06:41

Czy BOTOKS to dobry sposób na zmarszczki?

Botoks ma dużo zwolenników - zwłaszcza w świece celebrytów. Jednak grono jego przeciwników również jest liczne. Dlaczego botoks wzbudza tyle kontrowersji?

botoks na zmarszczki dodano: 30.12.2012 12:40

KURZE ŁAPKI - a kysz! Jak się ich pozbyć?

Kurze łapki to pierwsze zmarszczki pojawiające się pod oczami. Im wcześniej zaczniesz pielęgnować skórę wokół oczu, tym łatwiej uda ci się opóźnić efekty starzenia.

kurze łapki dodano: 30.12.2011 10:09 | odpowiedz (1)

Cała prawda o botoksie... Czy wstrzykiwanie botoksu boli?

Możliwości terapeutyczne toksyny botulinowej odkrył na początku XIX wieku niemiecki lekarz Justyn Kerner. Stwierdził on, że bakterie jadu kiełbasianego nadają się do leczenia nadpotliwości - wystarczy wstrzyknięcie dawki preparatu (około 50 jednostek), by na 8 miesięcy pozbyć się tej dolegliwości.

bakterie jadu kiełbasianego dodano: 03.02.2012 09:44
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

botoks szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. botoks. Wszystko na temat botoks na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.