porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić pyszną BOTWINĘ w 20 minut?

Na straganach pojawiły się młode buraki wraz z liśćmi, czyli tzw. botwina. Tę samą nazwę ma smakowita zupa. Jeśli zastanawiasz się, jak ją ugotować, przetestuj nasz sprawdzony przepis. Przywoła smak zapamiętany z dzieciństwa i obiadów u babci.

boćwina zupa dodano: 30.05.2012 16:43

Sałatka z botwinki - sprawdzony przepis

Botwina to młode liście i korzenie buraka ćwikłowego. Roślina ta zawiera wiele składników odżywczych, w tym błonnik, który reguluje pracę jelit i pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów. W zdrowej diecie nie powinno zabraknąć potraw z botwiny, na przykład pysznej sałatki!

botwina sałatka dodano: 16.05.2016 13:30

Botwina a boćwina: czy to to samo? Czym się różni botwina od boćwiny?

Młode warzywa - jednym z pierwszych, świadczącym o nastaniu prawdziwej wiosny jest botwinka. Niektórzy mówią na nią boćwinka – niewłaściwie. Bo boćwinka to zupełnie coś innego. Czym się różnią botwina od boćwiny?

boćwina dodano: 16.05.2016 13:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?
Geoffrey Lewis nie żyje. Kim był?

Amerykański aktor, znany z westernów i filmów akcji oraz współpracy ...

botwina przepis szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. botwina przepis. Wszystko na temat botwina przepis na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.