porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Scenariusz jasełek. Gdzie szukać, jak napisać?

Jasełka przed Bożym Narodzeniem to niemal obowiązek w każdym przedszkolu i szkole. Przedstawienia często odgrywane są według starego scenariusza, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Ale co zrobić,gdy bierzemy się za to po raz pierwszy, albo chcemy urozmaicić wypowiadane przez aktorów kwestie?

jasełka dodano: 07.12.2015 14:38

Co zrobić z choinką? Jak inaczej wykorzystać choinkę po świętach?

Co zrobić z choinką po świetach? To pytanie nie jest żartem. Nie, nie wyrzucamy jej na śmietnik ani nie sadzimy w ogrodzie. W pytaniu chodzi o bożonarodzeniowe drzewko, tyle że sztuczne. Dowiedzieliśmy się ostatnio, i przekonali na własne oczy, że w wielu domach stoją w kątkach sztuczne choinki. Dlaczego? Bo ich właściciele nie bardzo wiedzą, co z nimi zrobić. Podpowiadamy niekonwencjonalny pomysł na wykorzystanie sztuczej choinki do dekoracji domu!

choinka dodano: 05.03.2014 15:53

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby? GALERIA ZDJĘĆ

Z niepozornych patyków znalezionych w parku możesz samodzielnie wykonać ozdoby na Święta Bożego Narodzenia. W galerii znajdziesz zdjęcia i instrukcje, jak zrobić świąteczne aniołki lub inne oryginalne dekoracje!

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 15.12.2013 12:35

Jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby z tektury? ZDJĘCIA

Pokazujemy, jak w prosty i tani sposób zrobić świąteczne dekoracje. Tym razem samodzielnie wykonaj tekturowe ozdoby na choinkę. Zobacz GALERIĘ zdjęć  z instrukcjami!

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 15.12.2013 11:36 | odpowiedz (1)

KIEDY i JAK kupować prezenty świąteczne? SPRAWDZONE RADY

Kiedy i jak kupować prezenty na Gwiazdkę? Nie wszyscy lubią kupować prezenty gwiazdkowe, dlatego często odkładają tę czynność na ostatnią chwilę. To błąd. Upominki kupowane w pośpiechu są na ogół nietrafione, przepłacone, byle jakie, bo i robione bez serca.

gwiazdka dodano: 27.10.2013 12:15

LAMPKI NA CHOINKĘ. Jak założyć lampki choinkowe? Światełka na choince - jakie wybrać?

W jaki sposób ubierać choinkę bożonarodzeniową? Wydaje się, że nie ma nic prostszego, jak ubrać choinkę. Tylko dlaczego w tylu mieszkaniach świąteczne drzewka są takie kiczowate, naćkane wszystkim byle jak i nawet lampki wiszę tandetnie? Podpowiadamy, jak w gustowny sposób stworzyć atmosferę świąt. Jaki mieć pomysł na choinkę.

Boże Narodzenie dodano: 02.12.2012 01:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla ...

Boze Narodzenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Boze Narodzenie. Wszystko na temat Boze Narodzenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.