porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZABIĆ, JAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ. Czy warto obejrzeć nowy kryminał z Bradem Pittem w roli głównej?

Kolejna znakomita rola Brada Pitta. Po nominowanej do Oscara roli w filmie „Moneyball”, ten słynący dotąd raczej z męskiej urody aktor znów zasłużył na statuetkę. Zresztą filmowi Andrew Dominika należy się kilka nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Andrew Dominika dodano: 20.12.2012 06:31

Ciąże gwiazd 2013 - które celebrytki są w ciąży? Czy prawdą jest, że kolejnego dziecka spodziewa się też ANGELINA JOLIE?

Ten rok obfituje w ciąże gwiazd i celebrytek, a.... dopiero się zaczął! Zobacz, które gwiazdy spodziewają się narodzin dziecka! 

Angelina Jolie dodano: 25.01.2013 13:35

Czy Brad Pitt zakończy karierę aktorską? Czym się zajmie filmowy amant na emeryturze?

Brad Pitt, swego czasu najseksowniejszy facet na Ziemi, gwiazdor Hollywood, połowa słynnego duet zwanego Brangeliną chce porzucić aktorstwo! W 2011 roku był jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. Może nie musi już pracować? Co będzie robić na emeryturze?

AKTOR dodano: 23.01.2012 09:25

Kto jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie w 2011 roku?

Tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie przyznaje od 1985 roku prestiżowy magazyn "People. Kto w 2011 roku został uznany ideałem męskiej urody? Do roli najseksowniejszego - obok aktorów takich jak Ryan Reynolds, Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp - dołączył Bradley Cooper.

AKTOR dodano: 14.11.2011 10:38

WIELKANOC. Jakie filmowe hity pokaże telewizja?

To będą najlepsze od lat filmowe święta w telewizji. W końcu, oprócz powtarzanych dziesiątki razy filmów pojawią się premiery. I to jakie.

filmy w święta dodano: 29.03.2012 11:43 | odpowiedz (4)

Złote Globy 2012. Który film i jaki aktor okazał się najlepszy?

Podczas 69. ceremonii rozdania Złotych Globów prowadzonej przez Ricky’ego Garvisa doszło do niemałego zaskoczenia. George Clooney, Meryl Streep, Martin Scorsese i Woody Allen to wielcy zwycięzcy Złotych Globów. Zobacz, jakie tytuły filmów wygrały?

Czas Wojny dodano: 17.01.2012 09:29

Angelina Jolie - jaki dramat spotkał aktorkę dwa tygodnie po wyjawieniu informacji o mastektomii?

Zmarła ciocia Angeliny Jolie, najmłodsza siostra Marcheline Bertrand (matki aktorki) - Debbie Martin. Podobnie jak matka Angeliny, chorowała na raka. Angelina z rodziną do końca wspierała ciocię i jej bliskich.

Angelina Jolie dodano: 27.05.2013 09:26

Kim jest Angelina Jolie, aktorka, partnerka Brada Pitta, matka 6 dzieci?

Angelina Jolie to postać o trudnej przeszłości, wielkim sercu, niespotykanej urodzie i talencie aktorskim. Jest Ambasadroką Dobrej Woli oraz mamą 6 dzieci. Po raz kolejny zaskoczyła cały świat, opowiadając o przebytej podwójnej mastekomii. Co osiągnęła amekrykańska aktorka? Przedstawiamy Angeline Joli, żonę Brada Pitta, gwiazdę Hollywood.

ambasadorka dobrej woli dodano: 14.05.2013 10:36

MONEYBALL. O czym jest film z Bradem Pittem, kandydat do OSCARA?

"Moneyball" przenosi nas w dobrze znany filmowy świat, gdzie słabszy może wygrać z silniejszym. Obraz jest wymieniany jako jeden z faworytów w wyścigu po Oscara. Dowiedz się więcej o filmie z Bradem Pittem w roli głównej.

baseball dodano: 10.01.2012 18:16

BRAD PITT w filmie FURIA. Warto iść do kina?

Morze krwi i wylewających się z ciał wnętrzności. Wszechobecne błoto oraz ludzkie cienie walczące o przeżycie. „Furia” to kino brutalne, odrażające i... piękne, zaś rola Brada Pitta zasługuje na Oscara.

film dodano: 23.10.2014 14:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michał Szyba?

Mecz o brązowy medal mistrzostw świata w piłce ręcznej w ...

Brad Pitt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Brad Pitt. Wszystko na temat Brad Pitt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.