porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kto jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie w 2011 roku?

Tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie przyznaje od 1985 roku prestiżowy magazyn "People. Kto w 2011 roku został uznany ideałem męskiej urody? Do roli najseksowniejszego - obok aktorów takich jak Ryan Reynolds, Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp - dołączył Bradley Cooper.

AKTOR dodano: 14.11.2011 10:38

RYAN GOSLING I BRADLEY COOPER w filmie DRUGIE OBLICZE. Czy warto iść do kina?

To nie jest film dla fanów „Drive”. „Drugie oblicze” to posępny dramat o przeznaczeniu i wstydliwej stronie amerykańskiego snu – film efektowny i brutalny, a jednocześnie przejmujący i gorzki. Pod każdym względem wielki.

dobre kino dodano: 22.05.2013 08:00

Film KAC VEGAS 3: czy warto iść do kina?

KAC VEGAS 3 to zdecydowanie najsłabsza część słynnej komediowej trylogii. Ale i tak film lepszy od większości hollywoodzkich produkcji, które w tym roku pojawiły się w kinach. Czy warto się więc wybrać do kina na film KAC VEGAS 3?

John Goodman dodano: 12.06.2013 13:18 | odpowiedz (1)

Oscary 2013: Poradnik pozytywnego myślenia - czy warto iść do kina?

Wszyscy główni aktorzy "Poradnika pozytywnego myślenia" czyli Bradley Cooper, Jennifer Lavrence, Robert De Niro i Jacki Veaver dostali nominację do Oscara 2013. Łącznie komedia na tegorocznej gali oscarowej może zgarnąć aż 8 statuetek! Mówimy, o czym opowiada film Davida O. Russela i czy warto wybrać się na niego do kina.

david o. russel dodano: 18.02.2013 10:19

PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA - dlaczego Oscar należał się nie tylko Jennifer Lawrence?

„Poradnik pozytywnego myślenia” nie jest filmem wielkim. To niosące otuchę, solidnie zrobione kino z nietypowymi – jak na Hollywood – rolami.

film Oscar dodano: 05.03.2013 07:52
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

Bradley Cooper szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Bradley Cooper. Wszystko na temat Bradley Cooper na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.