porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Bradykardia fizjologiczna - co to jest? Czym się charakteryzuje, u kogo występuje?

Bradykardia fizjologiczna - czy można ją nazwać chorobą? Lepiej chyba użyć określenia stan, który do rozmaitych chorób może prowadzić. Jakie są objawy, czy można ją leczyć i u kogo najczęściej występuje? Bradykardia fizjologiczna - co to jest? Czym się charakteryzuje, u kogo występuje? 

bradykardia objawy dodano: 04.07.2013 13:03

Czym grozi bradykardia? Co to jest? Co oznacza niskie tętno?

W większości przypadków bradykardia nie daje objawów i jest czymś zupełnie naturalnym. Są jednak i takie sytuacje, gdy bradykardia towarzyszy poważnej chorobie serca, którą należy pilnie zdiagnozować. Uważaj na zaburzenia rytmu serca.

choroby serca dodano: 31.08.2011 15:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jacek Borcuch - kim jest?
Jacek Borcuch - kim jest?

Jacek Borcuch to człowiek kina. Znamy przede wszystkim z filmu ...

bradykardia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bradykardia. Wszystko na temat bradykardia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.