porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Po jakim czasie od zapłodnienia występują pierwsze objawy ciąży?

Każda kobieta powinna wiedzieć, jakie są objawy ciąży, co nie znaczy wcale, że ich wystąpienie musi oznaczać, że za dziewięć miesięcy zostanie mamą. Każdy z objawów, które mogą wskazywać na ciążę, może też mieć inną przyczynę. Jakie są pierwsze objawy ciąży? Pierwsze objawy ciąży - Jakie są oznaki ciąży oprócz...

ciąża objawy dodano: 11.07.2012 15:19 | odpowiedz (11)

Czy to ciąża?

Każda ciąża rządzi się innymi prawami, dlatego u poszczególnych kobiet występują różne dolegliwości z nią związane. Poznaj objawy występujące już w pierwszych dniach ciąży.

ból piersi dodano: 12.06.2013 19:06

Jak rozpoznać ciążę?

Twoje ciało wysyła wiele sygnałów mówiących o tym, że możesz być w ciąży. Brak miesiączki, mdłości, senność i zmęczenie, to tylko niektóre z pierwszych objawów ciąży. Jeśli planujesz zostać mamą, dowiedz się jak rozpoznać ciążę.

ciąża dodano: 25.01.2014 17:55

Jak rozpoznać, czy JESTEŚ W CIĄŻY?

Pod wpływem zmian hormonalnych zachodzących w organizmie kobiety, już kilka - kilkanaście dni od zapłodnienia mogą pojawiać się objawy sugerujące jej istnienie. Nie u wszystkich ciężarnych są równie wyraźne i oczywiste, ale u większości występuje przynajmniej część z nich. Jakie to objawy?

ciąża dodano: 12.01.2013 22:11

OBJAWY CIĄŻY w pierwszym tygodniu - jakie są?

Przyjmuje się, że pierwszym symptomem ciąży jest zatrzymanie się miesiączki. Ale organizm kobiety często wysyła inne czytelne sygnały, że będziesz miała dziecko. Dowiedz się, jakie są objawy w pierwszym tygodniu ciąży.

ciąża dodano: 13.08.2012 08:52

Jak sprawdzić, czy jestem W CIĄŻY? Jakie są OBJAWY WCZESNEJ CIĄŻY?

Warto po prostu dokładnie obserwować swój organizm. O zapłodnieniu świadczy np. lekko podwyższona temperatura, tkliwość piersi, brak miesiączki. Nasze wątpliwości wstępnie rozwieje test ciążowy, którego wynik należy potwierdzić u lekarza

ciąża dodano: 18.10.2012 09:07

Jakie PIERWSZE OBJAWY i oznaki CIĄŻY?

To doniosłe wydarzenie, jakim jest dla kobiety urodzenie dziecka, prawie zawsze niestety zapowiada się w sposób nieprzyjemny i prozaiczny: wymiotami. Mało tego, pozostałe objawy też są trudne do zniesienia.

ciąża dodano: 05.09.2012 09:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

brak miesiączki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brak miesiączki. Wszystko na temat brak miesiączki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.