porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić, by zimą BRAMA NIE ZAMARZAŁA? Aby brama garażowa zimą nie zamarzła?

Zima jest dla nas jak dotychczas wyjątkowo łaskawa, ale do wiosny jeszcze daleko i niejedno może się zdarzyć. Co zrobić, żeby z dachu nie spadały na nas lodowe sople, a zamarznięta brama wjazdowa nie uwięziła nas na posesji? Mówimy, co zrobić z bramą, by zimą niegdy nie zamarzała. Co zrobić by brama garażowa zimą nie zamarzała?

brama wjazdowa zima dodano: 22.10.2012 09:29

BRAMA wjazdowa AUTOMATYCZNA czy RĘCZNA?

Dziś chcemy, by brama otwierała się na naciśnięcie pilota. Brama automatyczna, a potem otwierająca się z pilota brama garażowa - to dobry standard. Jednak nie zawsze warto decydować się na montaż bramy automatycznej i związany z tym dodatkowy koszt.

brama automatyczna dodano: 13.09.2013 11:34 | odpowiedz (2)

Napęd do bramy wjazdowej dwuskrzydłowej - jak go podłączyć?

Montaż napędu do bramy wjazdowej nie jest bardzo skomplikowany. Napęd do bramy dwuskrzydłowej składa się z dwóch siłowników, sterownika, lampki sygnalizacyjnej zintegrowanej z antenką, dwóch słupków z fotokomórkami oraz pilotów do zdalnego sterowania otwieraniem i zamykaniem.

napęd do bramy wjazdowej dodano: 15.12.2013 11:37

NAPĘD do BRAMY automatycznej - na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Na posesji często są dwie bramy: wjazdowa i prowadząca do garażu. Obie warto wyposażyć w automatyczny napęd, wtedy nie trzeba będzie wysiadać z samochodu, żeby je otworzyć. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze napędu do bramy?

brama automatyczna dodano: 14.12.2013 15:43

Co zrobić gdy PILOT DO BRAMY WJAZDOWEJ nie działa?

Otwieranie bramy wyjazdowej pilotem zdalnego sterowania to ogromna wygoda. Czasami jednak okazuje się, że nasz pilot nie działa. Co zrobić w takiej sytuacji? Jakie mogą być powody awarii?

automatyczna brama dodano: 23.01.2012 15:47 | odpowiedz (3)

Jak dobrać siłownik do bramy przesuwnej?

Siłowniki do bram przesuwnych nie tylko ułatwiają codzienne życie, ale zwiększają też bezpieczeństwo posesji. Co brać pod uwagę wybierając napęd do bramy przesuwnej?

automatyczna brama dodano: 28.11.2014 14:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

brama wjazdowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brama wjazdowa. Wszystko na temat brama wjazdowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.