porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Lewandowski i Błaszczykowski mogą trafić do jedenastki roku UEFA 2012?

Lewandowski i Błaszczykowski to czołowi zawodnicy Borussii Dortmund. Oprócz niemieckiego szkoleniowca ich talent doceniła także UEFA, która nominowała Polaków do jedenastki najlepszych piłkarzy Europy w 2012 r. Kto jeszcze może się w niej znaleźć? Jak głosować i kiedy wyniki?

Borussia Dortmund dodano: 02.01.2013 16:37

Piłkarski żargon - co oznacza "ROBINSONADA"?

Piłkarze jak i kibice, jak każda grupa, mają swój żargon, który może być niezrozumiały dla niewtajemniczonych. Niekiedy komentatorzy wspominają na przykład o robinsonadzie. Co oznacza to tajemnicze pojęcie?

golkiperzy dodano: 27.01.2012 16:03

JAN TOMASZEWSKI, poseł PiS - KIM JEST poseł PiS z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła

Jan Tomaszewski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Prawa i Sprawiedliwości, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 9 (OKW Łódź). Legendarny polski bramkarz i "człowiek, który zatrzymał Anglię". Tomaszewski był trenerem, komentatorem, doradcą, szefem PZPN i...politykiem. Zobacz, kim jest i co osiągnął Jan Tomaszewski.

Jan Tomaszewski dodano: 01.11.2011 21:33 | odpowiedz (1)

Artur Boruc wraca do kadry. Czy ma szansę na wyjściowy skład?

Waldemar Fornalik ogłosił listę powołanych na mecz z Irlandią. Największą dyskusje wywołało nazwisko Artura Boruca, który do kadry wraca po dwuletniej przerwie. Jednak czy jest sens w powoływania zawodnika z tak długą historią problemów?

Anglia dodano: 23.01.2013 18:05 | odpowiedz (2)

Kto jest najlepszym bramkarzem T-Mobile Ekstraklasy?

Polska szkoła bramkarska jest marką w całej Europie. Powoduje to, że nasi najlepsi golkiperzy są bardzo szybko wyławiani z polskiego rynku. I gdy spojrzeć na jakość bramkarzy w T-Mobile Ekstraklasie, okazuje się, że prym wiodą obcokrajowcy.

Ekstraklasa dodano: 16.09.2011 00:12 | odpowiedz (3)

Czy Artur Boruc powinien wrócić do reprezentacji?

Obecny bramkarz reprezentacji Polski – Wojciech Szczęsny jest w tak wyśmienitej formie, że temat powrotu do kadry Artura Boruca zamilkł. Jednak przed Euro 2012 musimy też pomyśleć o równie wartościowym zmienniku. Czy może nim zostać Artur Boruc?

Artur Boruc dodano: 15.09.2011 00:20 | odpowiedz (1)

JERZY DUDEK – słynny bramkarz. Kim jest Jerzy Dudek?

Obecnie widzimy go głównie przy okazji reklam czy akcji charytatywnych, ale Jerzy Dudek, bo o nim mowa, to słynny bramkarz, który co prawda jeszcze oficjalnie butów na kołku nie zawiesił, to na boisku zyskał sławę. Kim jest i co osiągnął Jerzy Dudek?

Jerzy Dudek dodano: 28.03.2012 19:22
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

bramkarz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bramkarz. Wszystko na temat bramkarz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.