porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie kwiaty na balkon? Co wybrać: pelargonie, surfinie, petunie, bratki?

Wraz z nadejściem wiosny chcemy, aby i nasz balkon wyglądał pięknie i kwitnąco. Proponujemy 4 gatunki kwiatów, które świetnie nadają się do posadzenia na balkonie. Sprawdź, jak się z nimi obchodzić.

co posadzić na balkonie dodano: 29.04.2013 15:34

Bratki – rośliny o ozdobnych kwiatach do ogrodu i NA BALKON - jak pielęgnować?

Bratki należą do jednych z najpopularniejszych roślin kwitnących, które zdobią nasze ogrody, balkony, tarasy i wnętrza. Ich wielką zaletą jest to, że można je sadzić na zewnątrz wtedy, gdy inne rośliny jeszcze nie są gotowe do zmagań ze zmienną, wiosenną temperaturą. Bratki długo kwitną i mają wiele barw, dlatego są bardzo lubiane. Dowiedz się więcej o uprawie bratków.

balkon dodano: 01.05.2012 16:39 | odpowiedz (2)

Rośliny dwuletnie niezbędne w przydomowym ogrodzie

Rośliny dwuletnie co prawda potrzebują aż dwóch sezonów wegetacyjnych aby zakwitnąć, ale cieszą się zasłużoną popularnością. Trudno wyobrazić sobie wczesnowiosenny ogród bez bratków czy niezapominajek, pełnie lata bez malw czy dzwonków ogrodowych.

dzwonki dodano: 02.03.2015 12:53

WIOSNĄ NA BALKONIE. Pierwsze kwiaty, które możesz posadzić na balkonie to BRATKI, JASKRY i STOKROTKI

O tej porze roku balkony najczęściej są jeszcze bezbarwne. Rozweselą je kwiaty cebulowe posadzone razem z kolorowymi bratkami, niezapominajkami, jaskrami i stokrotkami. Te wiosenne kwiaty nie są wrażliwe na chłody ani na silne wiatry. Nie szkodzą im nawet lekkie przymrozki.

balkon dodano: 16.04.2014 13:53

Co można sadzić na balkonie?

Twój balkon będzie wyjątkowo się prezentował przez cały sezon, dzięki pięknym, kolorowym kwiatom. Odmian roślin balkonowych jest naprawdę dużo, także jest w czym wybierać. Podpowiadamy, jakie kwiaty sadzić na balkonie.

kwiaty balkonowe dodano: 28.12.2014 09:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Popek?
Kim jest Popek?

Coraz większą popularność zdobywa Popek Monster, czyli samozwańczy Król Albanii ...

bratki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. bratki. Wszystko na temat bratki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.