porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy FIS wprowadzi zmiany w skokach narciarskich?

Brązowy medal Polaków na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme z pewnością nie cieszy Norwegów, którzy przez błąd w liczeniu spadli na czwartą pozycję. Zamieszanie podczas drużynowego konkursu zapoczątkowało dyskusje na temat aktualnego systemu oceniania skoczków. Wiele krytycznych słów pod jego adresem wypowiedział m.in. szef Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Mówimy, jakie zmiany mogą zrewolucjonizować zawody w skokach narciarskich.

belka startowa dodano: 13.03.2013 13:04

Julia Michalska i Magdalena Fularczyk - kim są BRĄZOWE medalistki igrzysk olimpijskich w Londynie?

3 sierpnia - w siódmym dniu zmagań na igrzyskach olimpijskich w Londynie - Polska zdobyła drugi medal. Brąz w wioślarstwie zdobyły Julia Michalska i Magdalena Fularczyk. Kim są brązowe medalistki z Londynu?

igrzyska olimpijskie dodano: 04.08.2012 14:45

MŚ w podnoszeniu ciężarów. Jak Bartłomiej Bonk wywalczył brązowy medal?

27.10.13 Bartłomiej Bonk wywalczył brązowy medal Mistrzostw Świata w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się we Wrocławiu. Jak wypadli pozostali Polacy? Kto sięgnął po złoto? Dlaczego medal Bonka ma szczególne znaczenie? Mówimy, jak nasi walczyli na MŚ 2013.

bartłomiej bonk dodano: 27.10.2013 17:39

Londyn 2012. Jak Przemysław Miarczyński zdobył brąz w żeglarstwie?

W poniedziałek, 7 sierpnia, reprezentant Polski Przemysław Miarczyński zdobył kolejny medal - tym razem brązowy. Jak tego dokonał? Czy to jego największe osiągnięcie w karierze?

igrzyska dodano: 07.08.2012 15:03

LONDYN 2012. Kim jest Damian Janikowski, zdobywca brązowego medalu w zapasach?

Damian janikkowski zdobył w Londynie brązowy medal olimpijski. Nie był wymieniany w gronie faworytow, ale dzięki temu być może uniknął medialnych nacisków i wygrał. Kim jest Damian Janikowski, brązowy medalista z Londynu?

Damian Janikowski dodano: 06.08.2012 22:39

MŚ w Katarze. Ile zarobili polscy piłkarze ręczni?

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej w Katarze były dla polskich zawodników i kibiców niezwykłym przeżyciem. Heroiczna walka, chwile kryzysu, kontuzje, przegrana z katarskimi pieniędzmi i wygrana z waleczną Hiszpanią dostarczyły nam niezwykłych wrażeń. Polscy szczypiorniści oprócz brązowych medali i prestiżu wywalczyli na MŚ także nagrody pieniężne. Ile zarobili?

katar dodano: 03.02.2015 20:51

MŚ w piłce ręcznej. Kiedy, gdzie transmisja meczu o trzecie miejsce Polska — Hiszpania?

Polacy nie powalczą o tytuł mistrzów świata 2015 w pilce ręcznej. Przegrany pólfinał z Katarem, daje im jednak szansę na wywalczenie brązowych medali. Biało-czerwoni w walce o podium zmierzą się z Hiszpanami. Gdzie i kiedy transmisja meczu Polska — Hiszpania?

Hiszpania dodano: 30.01.2015 18:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

brązowy medal szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brązowy medal. Wszystko na temat brązowy medal na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.