porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy TANIEC HIP-HOP to to samo co breakdance? Jak się tańczy breakdance?

Taniec związany z kulturą hip-hopową na stałe przeszedł do kultury masowej i telewizji. Często prezentują go choćby uczestnicy programu „You Can Dance. Po prostu tańcz”. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, jak bardzo taniec hip-hopowy może być zróżnicowany.

b-boy dodano: 11.04.2012 19:54

Czym MODERN JAZZ różni się od klasycznego tańca jazzowego? Jak się tańczy nowoczesny jazz?

Jazz współczesny, czyli inaczej modern jazz jest tańcem kontrastów, łączącym w sobie liryzm i dynamizm, przyspieszanie i zwalnianie, opadanie i wznoszenie. Styl ten wywodzi się z klasycznego tańca jazzowego i jest bardzo chętnie wykorzystywany w programie "You Can Dance - po prostu tańcz". Czym jest modern jazz?

balet dodano: 06.06.2012 13:52

Kim jest PATRICIA KAZADI, prowadząca polską edycję You Can Dance - Po prostu tańcz?

Patricię Kazadi to polska celebrytka, piosenkarka i tancerka oraz niezawodowa aktorka. Ta młoda kobieta jest w połowie Kongijką, choć urodziła się w Polsce. Większość zna ją jako prezenterkę programów telewizyjnych. Jej fani kochają Patricię za jej zdolności taneczne i muzyczne. Kim jest Patricia?

Agustin Egurrola dodano: 13.04.2012 07:01 | odpowiedz (1)

Kim jest AGUSTIN EGURROLA, juror polskiej edycji YOU CAN DANCE - Po prostu tańcz?

Agustina Egurrolę zna niemal każdy, kto choć raz miał przyjemność oglądać program rozrywkowy You Can Dance - Po prostu tańcz. Agustin, razem z Kingą Rusin i Michałem Pirógiem, zasiada za jurorskim stołem i jest przewodniczącym. Mało kto jednak wie, jak zaczęła się jego przygoda z tańcem.

Agustin Egurrola dodano: 16.04.2012 06:40

Kim jest MICHAŁ PIRÓG, juror You Can Dance - Po prostu tańcz?

Michał Piróg stał się znany widzom telewizyjnym dzięki programowi tanecznemu "You Can Dance – Po prostu tańcz", gdzie jest jednym z jurorów. Popularny choreograf znany jest ze swojego ciętego języka i często kontrowersyjnych poglądów.

Edyta Herbuś dodano: 11.04.2012 18:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]
Kim jest Monika Kuszyńska, która zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2015 [KARIERA, RODZINA]

Monika Kuszyńska wystąpi na Eurowizji 2015. Była wokalistka zespołu Varius ...

BRIAN PONIATOWSKI YCD szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. BRIAN PONIATOWSKI YCD. Wszystko na temat BRIAN PONIATOWSKI YCD na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.