porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Brodawki płaskie: jakie są ich przyczyny, jakie leczenie?

Brodawki są prawdziwym utrapieniem dla wielu, szczególnie młodych ludzi. Stąd też ich druga nazwa: brodawki młodociane. Występują na rękach, czole, twarzy a ich pojawienie się może sygnalizować, że z naszym organizmem coś jest nie tak. Dlatego warto przeczytać, jak sobie radzić z brodawką płaską.

brodawczak ludzki dodano: 08.06.2013 22:53

Brodawki – jak sobie z nimi radzić? [LECZENIE]

Brodawki wirusowe, zwane też potocznie kurzajkami, powstają w wyniku zagnieżdżenia się wirusa HPV (brodawczak), przenoszonego przez kontakt z naskórkiem. Brodawki najczęściej pojawiają się na palcach dłoni oraz stopach, wyrastają jednak również np. na powiekach.

brodawki leczenie dodano: 09.10.2013 15:19

Jak pozbyć się BRODAWEK PŁASKICH?

Brodawki dość ciężko zwalczyć. Potrafią się szybko rozprzestrzenić, dlatego im prędzej zaczniemy z nimi walczyć, tym lepiej. Jak pozbyć się uciążliwych brodawek płaskich?

brodawki usuwanie dodano: 09.09.2012 13:39 | odpowiedz (2)

Jak powstaje MLEKO W PIERSIACH?

Dobrze wiemy, po co powstaje mleko w piersiach matki. Ale jak powstaje, z czego i – jak to się stało, że w ogóle ma gdzie powstawać? Skąd wzięły się piersi u ssaków i dlaczego człowiek najczęściej ma dwa, a nie więcej sutków?

ciąża dodano: 14.01.2013 08:18

Jak pozbyć się kurzajek?

Kurzajki to brodawki, które oprócz tego, że wyglądają nieestetycznie często też są bolesne. Podpowiadamy, jak się ich pozbyć?

HPV dodano: 21.05.2015 19:00

Jak przeprowadzić SAMOBADANIE PIERSI?

Każda kobieta powinna raz w miesiącu sama skontrolować swoje piersi. Takie badanie może przyśpieszyć wykrycie niebezpiecznego guzka i uratować życie.

guzki dodano: 07.02.2012 09:56 | odpowiedz (2)

KARMIENIE NATURALNE - trudne początki. Jak ZAPOBIEC ZAPALENIU PIERSI?

Zapalenie piersi zdarza się najczęściej w pierwszych tygodniach po porodzie, gdy dziecko często jeszcze nieprawidłowo chwyta brodawkę, a młoda mama ma nawał mleczny lub zastój pokarmu. Ale odpowiednia troska o piersi i właściwa pielęgnacja pozwolą uniknąć stanu zapalnego.

karmienie naturalne dodano: 07.08.2012 15:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

brodawki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brodawki. Wszystko na temat brodawki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.