porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co może skrywać zaplecze lokalu gastronomicznego? Kuchnia dla odważnych

W Polsce jest ponad 70 tys. lokali gastronomicznych. Niestety, nie dzieje się w nich dobrze, skoro tylko w ubiegłym roku Państwowy Zakład Higieny ukarał te placówki 25 tysiącami mandatów za złe obchodzenie się z żywnością i panujący wszędzie brud.

choroby brudnych rak dodano: 21.08.2012 13:43

Jak ODRATOWAĆ ZSZARZAŁY BIUSTONOSZ?

Kolor szary jest neutralny, można nawet zaryzykować tezę, że pasuje do prawie każdego innego. Owszem, pod warunkiem, że jest czystym szarym kolorem, a nie kolorem szarym wytworzonym przez pot, naskórek, niedopranie lub zabarwienie od czarnej wierzchniej odzieży na kiedyś białym biustonoszu.

biały dodano: 04.09.2012 15:50

OCET - ekologiczny środek czyszczący. Do czego można go wykorzystać?

Ten popularny artykuł spożywczy jest zarazem skutecznym środkiem czyszczącym. Znakomicie usuwa kamień z czajnika i muszli klozetowej, brud z szafek kuchennych. Nadaje piękny połysk szybom i szklankom. W przeciwiństwie do niektórych środków chemicznych nie podrażania skóry i dróg oddechowych.

ekologia dodano: 13.02.2012 11:35

Jak usunąć plamy po czekoladzie?

Czekolada, oprócz przyjemności, może przysporzyć nam trochę kłopotów. Szczególnie, gdy znajdzie się na naszym ubraniu lub na obrusie, łóżku czy dywanie. Jak wywabić plamę po czekoladzie? Czy z każdej tkaniny usuwać takim samym sposobem? Oto porady.

czekolada dodano: 16.09.2012 12:44

BRUD. Czy warto obejrzeć ekranizację kolejnej powieści autora TRAINSPOTTING?

Seks i przemoc, alkohol, narkotyki i pokręcone, kalekie relacje międzyludzkie, a do tego bohaterowie, których nie sposób lubić i potężna dawka przewrotnego angielskiego humoru. „Brud” to zaskakująca, odważna mieszanka kryminału, komedii obyczajowej i ponurego dramatu psychologicznego.

BRUD recenzja dodano: 19.10.2014 18:59

Jak prawidłowo myć ręce, żeby pozbyć się bakterii?

Z badań WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wynika, że blisko 70 procent zakażeń oraz zatruć układu pokarmowego wywołują bakterie przenoszone przez brudne ręce. Zaledwie 5 procent z nas prawidłowo myje ręce, czyli co najmniej 20 sekund. Jak mieć czyste ręce? Jak pozbyć się bakterii z dłoni?

bakterie dodano: 28.10.2013 15:24 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?
Krzysztof Orszagh – kim jest b. RPO oskarżony ws. nielegalnych adopcji i stręczycielstwa?

Krzysztof Orszagh – znany prawnik, były Rzecznik Praw Ofiar – został oskarżony ...

brud szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. brud. Wszystko na temat brud na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.